سبد خرید خالی‌ست.
رونمایی از نرم افزار Todoist مخصوص ساعت اپل
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

با مشخص شدن زمان عرضه ساعت اپل، این شرکت در روزهای گذشته از توسعه دهندگان درخواست کرده بود که نرم افزارهای جدیدی مخصوص این دستگاه را آماده کنند و کم کم شاهد عرضه نخستین نرم افزارها هستیم. در همین زمینه شرکت Doist تصاویری را از نرم افزار محبوب خود Todoist برای ساعت اپل منتشر کرده است.

todoist2.jpg

Todoist نرم افزار مدیریت کار مبتنی بر تکنولوزی Cloud است. کار توسعه  نسخه مخصوص ساعت این شرکت به مراحل پایانی رسیده است. هدف این نرم افزار در واقع خلاصه کردن ویژگیهایی است که در نسخه آیفون و آیپد آن وجود دارد. نسخه ساعت Todoist امکان مشاهده کارها، لیست‌ها و دسته بندی‌های هر کدام از قرارها و کارهای تنظیم شده در نرم افزار، پاسخ به نظرات و مدیریت لیست‌هاست.

به دلیل محدودیت‌هایی که از نظر میزان صفحه نمایش در ساعت اپل وجود دارد توسعه دهندگان Todoist تنها امکانات ضروری و مورد نیاز این نرم افزار را در این نسخه قرار دادند ولی طراحی خوب این نرم افزار باعث شده است که بتوان انتظاراتی که از نسخه آیفون و آیپد Todoist دارید را در این نسخه نیز برآورده سازد.

 

انتظار می‌رود که با توجه به نزدیک شدن به ماه آپریل و زمان عرضه عمومی ساعت اپل، دیگر توسعه دهندگان نیز به مرور زمان از نرم افزارهای خود رونمایی کنند.

sibname

 

آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location