سبد خرید خالی‌ست.
Airpods

 وبسایت iFixit اخیرا اقدام به کالبد شکافی ایرپاد مکس کرده و طی آن به دنبال تعیین میزان تعمیر پذیری هدفون‌ها و سازگاری آنها با محیط زیست بوده است.

ایرپاد مکس آخرین محصولی است که اپل در سال 2020 رونمایی کرده در حالی که عرضه و فروش آن از 15 دسامبر شروع شده است.

کالبد شکافی جزئی و اولیه ایرپاد مکس شامل یک نگاه سریع از طریق اشعه ایکس به داخل هدفون‌ها بوده است. نمای حاصل از اشعه ایکس یک تصویر اجمالی از سلول باتری در هر کاپ هدفون، مگنت‌های درایور موجود در بلندگوی دو حلقه‌ای، مگنت‌های هم ترازی، براکت‌های میکروفون و موارد بیشتر است.

iFixitاعلام کرده که کالبد شکافی ایرپاد مکس روندی آسان نداشته و اپل برای طراحی این محصول از مقدار زیادی چسب در داخل هدفون‌ها استفاده کرده بود. دو عدد برد مدار منطقی به تراشه‌های اصلی متصل شده که iFixit تصمیم گرفته تا با جزئیات بیشتری آن را مورد بررسی قرار دهد.

جزئیات دیگری درباره ایرپاد مکس در دسترس نیست زیرا کالبد شکافی آن هنوز به اتمام نرسیده است. با این حال گفته شده که در روزهای آینده اطلاعات بیشتری از خصوصیات این هدفون بی سیم ارائه می‌شود. یکی از مهم ترین مسائلی که باید در بررسی های اولیه این محصول مشخص شود، دلیل سنگین تر بودن آن نسبت به محصولات مشابه است.

ایرپاد مکس در مقایسه با هدفون های حرفه ای دیگر وزن نسبتا بیشتری دارد که این موضوع باعث نارضایتی برخی از طرفداران محصولات شرکت اپل شده است.

بررسی های آتی توسط وب سایت یاد شده میتواند دید بهتری نسبت به طراحی این محصول و روند تعمیرپذیری و البته کارکرد آن را منتشر کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location