سبد خرید خالی‌ست.
AAPL-Auction

مجموعه‌ای از یادداشت‌های استیو وزنیاک که برای طراحی اولیه و ساخت کامپیوترهای اپل 1 و اپل 2 با قیمت متوسط 700 هزار دلار آماده فروش شده است.

این اسناد شامل اطلاعات و ایده اولیه برای طراحی شماتیک مدار منطقی کامپیوتر اپل 1 و 2 است. پنج صفحه اول این اسناد به صورت شماتیک طراحی برد و مدارها را نشان می‌دهد. در یک مجموعه 12 صفحه‌ای، استیو وزنیاک روش برنامه نویسی و راه اندازی این کامپیوتر را طی 28 گام متفاوت توضیح داده و است. این مجموعه شامل شش صفحه فتوکپی نیز هست که در آن منابع اتصال‌ها، زمان‌بندی سیستمی، نمایشگر، همگام‌سازی زمانی و موارد دیگر توضیح داده شده است.

این اسناد در وب‌سایت RR Auction برای حراج آماده شده‌اند. قیمت اسناد مربوط به کامپیوتر Apple II با قیمت 630 هزار دلار و کامپیوتر Apple I با قیمت 737 هزار دلار آماده فروش شده است.

این استاد با خودکار قرمز و بنفش طراحی شده‌اند و وزنیاک توضیح داده که خطوط قرمز در این اسناد به معنای آن است که ارتباط‌های مربوط با سیم به یکدیگر لحیم‌کاری شده‌اند. وزنیاک پیش از طراحی این محصولات در بخش مهندسی محصولات و طراحی مدارهای شرکت HP فعالیت می‌کرده است. 

 در کنار این اسناد، یک کامپیوتر Apple I نیز آماده عرضه در وب‌سایت RR Auction نیز شده است که 736.862 دلار قیمت گذاری شده است. اپل در مجموع 175 واجد از این کامپیوترها را تولید کرد که بیش از نیمی از آن‌ها را از بعدها از بین برد. با این حال این کامپیوترها در حال حاضر ارزشی بسیار خاص برای کلکسیونرها دارند و بسیاری از افراد به دنبال خرید این محصولات هستند.

گفتنی است که در این مجموعه یک کیبورد با امضای استیو جابز نیز وجود دارد که با قیمت 74.535 دلار آماده عرضه شده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location