سبد خرید خالی‌ست.
Telegram-Down-Pos

تلگرام از دقایقی پیش در بسیاری از نقاط دنیا از دسترس خارج شده و امکان دسترسی به سرورهای آن وجود ندارد. این مشکل در بخش های شمالی ایران نیز تایید شده است.

بر اساس گزارش وب سایت Downdetector تلگرام در ایران و برخی از مکان های خاورمیانه، آفریقا، آمریکا از دسترس خارج شده است، با این حال عمده عدم دسترسی به تلگرام مربوط به اروپا است و بیشتر کاربران اروپایی امکان دسترسی به این پیام رسان را ندارند. میزان قطعی های گزارش شده در کشور روسیه نیز زیاد بوده است و به نظر میرسد که بسیاری از کاربران در این کشور امکان دسترسی به این پیام رسان را نداشته باشند.

گفتنی است که دلیل مشکل یاد شده هنوز به صورت دقیق مشخص نشده است، با این حال اکانت رسمی تلگرام در توییتر تایید کرده که این قطعی در سراسر جهان رخ داده است و بسیاری از کاربران در نقاط مختلف امکان دسترسی به سرورهای آن را ندارند. 

گفتنی است که این قطعی در چند روز گذشته برای بسیاری از سرویسهای آنلاین رخ داده است که مهم ترین آنها تا به امروز مربوط به گوگل، نتفلیکس، یوتیوب و بسیاری از سرویسهای دیگر مربوط بوده است.

قطعی تلگرام رفته رفته رو به افزایش است و به نظر میرسد که گذشت زمان باعث شده تا بسیاری از کشورها به لیست مکان های غیر قابل دسترس به این پیام رسان اضافه شوند.

تلگرام یکی از پر استفاده ترین پیام رسان های بین المللی است و به همین دلیل بسیاری از کاربران در تمامی کشورها از آن استفاده میکنند. در این میان، گزارش های منتشر شده اخیر نشان دهنده مشکلی عمیق در سرورهای تلگرام بوده است که در نهایت باعث قطعی آن شده است.

به نظر میرسد که در آینده نزدیک این مشکل برطرف شود و کاربران برای بار دیگر بتوانند به این سرویس دسترسی داشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location