سبد خرید خالی‌ست.
mac-Air

اپل روز گذشته اقدام به عرضه مک او اس Big Sur نسخه 11.1 کرد و حالا کاربران می‌توانند امکان اجرای اپلیکیشن‌های آیپد و آیفون را در کامپیوترهای مک داشته باشند.

تا پیش از این نیز شرکت اپل امکان اجرای نرم افزارهای توسعه داده شده برای آی او اس و آیپد او اس را روی مک بوک‌های مبتنی بر تراشه M1 تایید کرده بود و حالا این اپلیکیشن‌ها آماده اجرا روی کامپیوترهای مبتنی بر اپل سیلیکون هستند.

از این پس توسعه دهندگان می‌توانند اپلیکیشن‌های آیپد و آیفون را در ابعاد نمایشگر مک بوک اجرا کنند و به صورت مستقیم و بدون نیاز به دستگاه‌های مبتنی بر آی او اس و آیپد او اس اپلیکیشن‌ها و بازی ها را اجرا کنند.

برای دسترسی به این اپلیکیشن‌ها کافی است اپلیکیشن‌هایی که عبارت Designed For iPad/iPhone در اپ استور دارند را پیدا کرده و از آن طریق اقدام به نصب اپلیکیشن‌های مختلف کنند.

در حال حاضر برخی از توسعه دهندگان اقدام به تست این قابلیت کرده اند. تعدادی از اپلیکیشن‌هایی که در تست آنها به خوبی اجرا شده است که یکی از مهم ترین آنها اپلیکیشن استریم محتوای ویدیویی HBO Max است که به بهترین نحوه ممکن کارهای مختلف را انجام می‌دهد.

شرکت اپل تصمیم دارد تا با ارائه این قابلیت به توسعه دهندگان امکان تست بهتر اپلیکیشن‌های در حال ساخت را بدهد تا از آن طریق کیفیت اپلیکیشن‌های توسعه داده شده برای آیفون و آیپد بهبود پیدا کند و کاربران بتوانند به بهترین نحوه ممکن کارهای موردنیاز خود را انجام دهند.

با توجه به این موضوع قرار است اپلیکیشن‌های بیشتری آماده عرضه به کاربران شوند که امکان اجرا در مک بوک‌های مبتنی بر تراشه M1 را داشته باشند و محدودیت‌های کمتری را برای توسعه دهندگان ایجاد کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location