سبد خرید خالی‌ست.
Apple-watch-1series

شرکت اپل احتمالاً تصمیم دارد تا در تولید اپل واچ سری 7 سیستم احراز هویت تاچ آیدی را آماده عرضه به کاربران خود کند.

اطلاعات فاش شده از یک پتنت جدید شرکت اپل حاکی از آن است که این کمپانی درصدد تعبیه یک سنسور احراز هویت بیومتریک در بدنه اپل واچ است.

در این پتنت آماده است که ساعت‌های هوشمند اپل می‌توانند از بخش دکمه کناری به عنوان احراز هویت کاربر خود استفاده کنند. از اطلاعات شخصی نگه داشته شده در آن محافظت کند. این قابلیت علاوه بر امکان محافظت از داده‌های شخصی، امکان حفاظت از اطلاعات بانکی را نیز فراهم میاورد تا کاربران بتوانند با استفاده از ساعت‌های هوشمند خود امکان پرداخت‌های ایمن را داشته باشند و دیگر حتی نیاز به استفاده از آیفون برای پرداخت نداشته باشند.

اپل از سال‌های گذشته امکان پرداخت از طریق سرویس Apple Pay را برای کاربران خود آماده عرضه کرده است و همین موضوع باعث شده تا کاربران زیادی بتوانند از طریق ساعت‌های هوشمند خود امکان پرداخت‌های مختلف را داشته باشند. این قابلیت به طور مشخص از سال 2017 و در کنار نسخه سلولار اپل واچ سری 3 آماده معرفی شد.

شرکت اپل احتمالاً این قابلیت را به منظور ایمن‌تر کردن فرایند پرداخت‌های مختلف به کاربران ارائه می‌دهد تا از آن طریق کاربران امکان خرید با استفاده از اپل واچ را با سطح امنیت بیشتر داشته باشند.

سرویس پرداخت اپل که با عنوان Apple Pay شناخته می‌شود، از سال 2014 میلادی معرفی و آماده عرضه شد که به کاربران امکان استفاده از تلفن‌های هوشمند و کامپیوترهای مک را برای پرداخت می‌داد. امروز استفاده از احراز هویت بیومتریک با استفاده از ابزارهای مختلف امکان‌پذیر است و حالا قرار است به شکلی ایمن‌تر امکان دسترسی به آن در ساعت‌های هوشمند اپل واچ وجود داشته باشد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location