سبد خرید خالی‌ست.
Office-Apple-Silicon

 شرکت مایکروسافت تنها چند هفته پس از عرضه کامپیوترهای مک از طرف شرکت اپل اقدام به آماده‌سازی و عرضه آفیس مناسب با مک M1 کرده است.

این نسخه شامل بسته نرم افزاری آفیس 365 می‌شود که در آن اپلیکیشن‌هایی نظیر ورد، اکسل، آوت لوک، پاورپوینت و وان نوت آماده عرضه شده‌اند.

اپل این به روز رسانی را به عنوان بخشی از آماده‌سازی نرم افزارها برای کامپیوترهای مک مبتنی بر M1 آماده عرضه کرده که امکان اجرای بومی تمامی نرم افزارهای آفیس را به کاربران مک بوک‌های جدید می‌دهد. تا پیش از این کاربران دستگاه‌های مک مبتنی بر پردازنده‌های M1 تنها امکان استفاده از نسخه‌های عادی آفیس برای مک بودند که از طریق ابزار ترجمه Rosetta 2 امکان دسترسی را به کاربران می‌داد.

این آپدیتامکان اجرای مجموعه نرم افزارهای آفیس را به صورت بومی به کاربران ارائه می‌دهد و کاربران می‌توانند بدون محدودیت‌های مربوط به کند شدن دستگاه‌ها در زمان اجرای نرم افزارها و صرف زمان بیشتر اقدام به استفاده از نرم افزارهای آفیس کنند.

این نسخه در حالی آماده انتشار شده که تا پیش از این مایکروسافت اعلام کرده بود که فعلاً برنامه‌ای برای توسعه نسخه اپل سیلیکون آفیس برای دستگاه‌های مک M1 ندارد. با این حال این نسخه را از همین حالا در تست‌های بتا آماده عرضه کرده است. البته مایکروسافت هنوز جدول زمان بندی برای عرضه نسخه نهایی این ابزار را منتشر نکرده است و معلوم نیست که این نسخه چه زمانی آماده عرضه به کاربران خواهد شد.

کاربران دستگاه‌های اپل سیلیکون که تمایل به استفاده از نسخه بومی آفیس را دارند می‌توانند از همین حالا اقدام به دانلود و نصب آن از طریق مک اپ استور کنند. گفتنی است که مایکروسافت برای عرضه نسخه دیجیتالی بسته نرم افزاری آفیس 365 هزینه‌ای مشخص را دریافت می‌کند که می‌توان آن را از طریق گیفت کارت اپل پرداخت کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location