سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Fitness

 اپل به تازگی سرویس اپل فیتنس پلاس را منتشر کرده و حالا بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که اپل بعد از تمامی این سال‌ها اقدام به تغییر طراحی اپل واچ اسپرت کند.

اساس کار سرویس اپل فیتنس پلاس روی اپل واچ متمرکز شده و به همین دلیل نیز کاربران برای دسترسی بهاین سرویس باید این ساعت هوشمند را در کنار دست‌کم یکی از دستگاه‌های اصلی اپل نظیر آیفون یا آیپد در اختیار داشته باشند. همین موضوع ممکن است باعث شود تا در آینده نزدیک شرکت اپل تصمیم به تولید خط تولید جدیدی از محصولات خود با عنوان اپل واچ اسپرت یا اپل واچ فیتنس بگیرد.

اپل تا به امروز به دنیا ثابت کرده که در زمینه تولید ساعت‌های هوشمند از تمامی شرکت‌های رقیب موفق‌تر است و این موضوع را با صدرنشینی خود در جدول فروش هر سه ماه از محصولات پوشیدنی هوشمند اثبات کرده است. 

با این حال به نظر می‌رسد که شرکت اپل تصمیم داشته باشد که در آینده نزدیک اقدام به آماده‌سازی و عرضه یک مدل جدید از محصولات پوشیدنی هوشمند کند. این محصول احتمالاً در کنار اپل واچ تولید می‌شود و به عنوان دستبند هوشمند و سلامتی اپل شناخته خواهد شد.

این محصول احتمالاً با بندهای مخصوص اما طراحی مشابه نظیر بند اسپرت لوپ و بند اسپرت سیلیکونی آماده عرضه به بازار خواهد شد.

این محصول احتمالاً اغلب قابلیت‌های ویژه اپل واچ نظیر حلقه‌های اکتیویتی و ردیابی فعالیت‌های ورزشی را خواهد داشت. این تصاویر که توسط وب سایت 9to5mac منتشر شده‌اند، نشان دهنده ظاهر احتمالی این دستبندهای هوشمند است که امکاناتی ویژه را به کاربران ارائه می‌دهد.

در صورتی که اپل تصمیم به تولید این دستبندهای هوشمند داشته باشد، نهایتاً تا سال 2021 میلادی آن‌ها را آماده عرضه به بازار می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location