سبد خرید خالی‌ست.
iPhone

 اپل در آینده نزدیک تصمیم دارد تا امکان پخش صدای حیوانات و سازها را به سیری اضافه کند و امکان گوش کردن به صداهای مختلف را به کاربران بدهد.

بر اساس گزارش خبرگزاری CNBC اپل در توضیحات خود برای آی او اس 14 توضیحاتی را در مورد امکانات جدید دستیار دیجیتالی سیری ارائه داده است. یکی از قابلیت‌های جذاب در نسخه جدید، پشتیبانی از پخش صدای حیوانات، وسایل نقلیه و سازها را پخش کند.

این صداها امکان پخش از طریق تمامی دستگاه‌های پشتیبانی شده از سیری را دارند و کافی است در آیفون، آیپد و هوم پاد دستور صدای هر از موارد ارائه شده را بگویند. این موارد می‌توانند با دستورهای انگلیسی زیر گفته شوند:

  • "Hey Siri, what does a humpback whale sound like?"
  • "Hey Siri, what does a toy poodle sound like?
  • "Hey Siri, what does a harp sound like?"
  • "Hey Siri, what do firetrucks sound like?"

منبع صداهای قابل انتشار قرار از ویکی‌پدیا باشد و به همین دلیل مجوزهای لازم برای پخش عمومی را خواهند داشت. این قابلیت برای سرگرمی، آموزش و آشنایی با مواردی که تا به امروز برای کاربران مورد شناخت نبوده مفید و کارآمد است.

این قابلیت هنوز به صورت کامل برای تمامی کاربران ارائه نشده است، با این حال بررسی‌ها نشان داده که بسیاری از کاربران از همین حالا امکان دسترسی به آن را از طریق نسخه‌های بتا داشته‌اند و می‌توانند دستور پخش صداهای مختلف را به سیری بدهند.

شرکت اپل آی او اس 14.3 را به تازگی آماده عرضه کرده است و حالا بسیاری از کاربران این نسخه را دانلود کرده‌اند، با این حال این قابلیت هنوز به صورت رسمی در اختیار کاربران قرار نگرفته است.

با این حال به نظر می‌رسد که در آینده نزدیک شرکت اپل اقدام به آماده سازی و عرضه این امکانات به تمامی کاربران خواهد کرد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location