سبد خرید خالی‌ست.
Music-Memo

 شرکت اپل به تازگی اعلام کرده که توسعه اپلیکیشن Music Memo را متوقف کرده است و از امروز کاربران امکان دسترسی به آن را نخواهند داشت.

اپل اعلام کرده که از این پس کاربران برای استفاده از یادداشت‌های صوتی و موسیقی می‌توانند از اپلیکیشن Voice Memo استفاده کنند و قابلیت‌های Music Memo در آن ادغام‌شده است. این اپلیکیشن به کاربرانی که تمایل به ثبت موسیقی‌ها داشتند این امکان را می‌داد تا نت‌های موسیقی را یادداشت کنند و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند و به آن‌ها به صورت مداوم دسترسی داشته باشند.

این اپلیکیشن برای بسیاری از کاربران که با موسیقی سروکار داشتند کارآمد بود که حالا قابلیت‌های آن به بخشی از اپلیکیشن Voice Memo انتقال پیدا کرده است.

اپل این اپلیکیشن را در سال 2016 میلادی آماده عرضه کرده بود و آخرین آپدیت آن که نسخه 1.0.7 بود را نزدیک به یک سال پیش ارائه داده بود. در این میان اپل اعلام کرده که کاربران می‌توانند از این پس رکوردهای ذخیره شده را از طریق لایبری Voice Memo در اختیار داشته باشند و از آن‌ها خروجی بگیرند.

اپل در سند پشتیبانی خود به کاربران اعلام کرده که تا اول مارس 2021 زمان دارند تا طی آپدیت‌های آی او اس 14 محتوای این اپلیکیشن را در Voice Memo خروجی بگیرند و از آن طریق بتوانند امکان دسترسی به یادداشت‌های مختلف را داشته باشند. اپل تأکید کرده که پس‌ازاین تاریخ پشتیبانی از این اپلیکیشن متوقف‌شده و دیگر امکان دسترسی به آن در آپدیت‌های بعدی وجود نخواهد داشت.

اپل تصمیم دارد تا با ادغام قابلیت‌های این اپلیکیشن در Voice Memo رابط کاربری محصولات اپل را به صورتی ویژه و خاص تغییر دهد و رابط کاربری آن را کاملاً خلاصه‌تر و البته کاربردی در اختیار کاربران ارائه دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location