سبد خرید خالی‌ست.
iPhone

 باگ جدید پیدا شده در آی او اس 14 باعث می‌شود تا نوتیفیکیشن آیفون در زمان دریافت اس ام اس جدید نشان داده نشود.

برخی از کاربران به تازگی گزارش داده‌اند که پیام‌های مبتنی بر سرویس آی مسیج و اس ام اس پس از دریافت بدون نوتیفیکیشن در اپلیکیشن Messages ذخیره می‌شود.

تعداد گزارش‌های مربوط به این باگ رفته رفته در حال افزایش است و این موضوع باعث شده تا برخی از وب سایت‌های فعال در حوزه پوشش اخبار آیفون‌ها و محصولات اپل اقدام به تائید این موضوع کنند. وب سایت Macrumors به عنوان یکی از پوشش دهندگان اخبار مربوط به این باگ اعلام کرده که بروز مشکلات مربوط به این باگ در سری آیفون 12 بیشتر بوده است، با این حال کاربران آیفون‌های قدیمی‌تر نیز با این مشکلات مواجه بوده‌اند.

کاربرانی که گزارش بروز این مشکل را داده‌اند همگی از آی او اس 14 استفاده می‌کنند و به نظر می‌رسد که این مشکل مشخصاً در نسخه‌های جدید بروز کرده باشد.

برخی از کاربران اعلام کرده‌اند که پس از بستن کامل اپلیکیشن Messages و Force Close کردن آن دوباره توانسته‌اند به نوتیفیکیشن‌های مربوط به پیام‌های جدید دسترسی پیدا کنند، با این حال گزارش‌های بعدی حاکی از آن است که این مشکل حتی پس از راه اندازی مجدد نیز برمی‌گردد و نمی‌توان آن را به طور کامل برطرف کرد.

افرادی که با این مشکل مواجه شده‌اند، در حال حاضر امکانی برای برطرف کردن آن ندارند. با توجه به این موضوع باید در نظر داشت که شرکت اپل در توسعه آی او اس 14.3 اقدام به برطرف کردن این مشکلات کند و نسخه‌ای بدون مشکل و چالش را آماده عرضه به کاربران عمومی کند.

شرکت اپل احتمالاً تا هفته آینده این مشکل را از طریق آپدیت هار نرم افزاری برطرف خواهد کرد. با این حال تا زمان عرضه این نسخه باید کاربرانی که با این مشکل مواجه شده‌اند منتظر باقی بمانند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location