سبد خرید خالی‌ست.
Cyberpunk-2077

 سایبرپانک ۲۰۷۷ بالاخره منتشر شد ولی در بهترین حالت و شکل خود ظاهر نشده و هنوز مشکلات زیادی دارد که صدای همه کاربران را درآورده است.

عرضه سایبرپانک 2077 از تاریخ انتشار اولیه خود در 16 آوریل بارها به تعویق افتاد تا توسعه دهندگان بازی را اصلاح و پردازش کنند؛ ولی بعد از عرضه مشکلات عمده و زیادی از خود بروز داده است.

سایبرپانک 2077 در PS4 و ایکس باکس وان با مشکلاتی مثل اشکال در فریم ریت، وضوح پایین و کرش‌های بسیار زیاد بازی مواجه است.

در حالی که این بازی در کامپیوترهای شخصی و کنسول‌های نسل نهمی قابل پخش است ولی اجرای آن در کنسول‌های نسل قبل مثل PS4، Xbox One و Xbox One S با مشکلات متعددی مواجه شده که در برخی مواقع حتی غیر قابل پخش است.

ظاهرا توسعه دهنده و سازنده RED CD project اجازه نداده که بازی روی کنسول‌های PS4 و Xbox One پخش شود و بیشتر محدود به کامپیوتر شخصی بوده است. زیرا مطمئن بوده عملکرد بازی روی این کنسول‌ها به طرز شگفت آوری خوب خواهد بود؛ ولی گیمرها و منتقدین مشکلات فراوان بازی را نسبت به اجرای سایبرپانک روی کنسول‌های مخصوصا نسل فعلی گزارش داده‌اند.

یکی از منتقدین از وبلاک بازی‌های ویدیویی Kotaku گزارش داده که اجرای بازی در کنسول ایکس باکس وان بسیار زشت به نظر می‌رسد. او همچنین خاطر نشان کرده مشکلاتی مثل افت فریم که موجب وقفه‌های ناگهانی و قطع بازی به خصوص در بازی‌های چند نفره می‌شود، پرش‌های زمینه ای که عدم بارگیری به موقع بافتها موجب کاهش وضوح تصاویر شده، تار شدن و انعکاس نور که همگی موجب می‌شود اجرای بازی سایبر پانک 2077 شبیه پخش بازی در PS3/360 می‌شود.

همچنین مواردی مثل عدم انعطاف پذیری صورت در انیمیشن، تار شدن فاصله‌ها و تراکم پایین NPC در منطقه شلوغ بازی گزارش شده است. قابل توجه است که بنابر گفته سی دی پراجکت رد، بازی سایبرپانک 2077 همه این مشکلات را از روز صفر داشته است.

گفته شده که سایبرپانک در PS4 با وضوح 900p-720 قابل پخش بوده و فریم ریت در مناطق بزرگ شهری به 20 یا حتی 15 کاهش می یابد.

سی دی پراجکت رد به طرفداران سایبرپانک اطمینان داده که در مورد برخی اصلاحات و به روز رسانی‌های آینده سخت تلاش می‌کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location