سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-13

 شرکت اپل در سال 2020 به خاطر شیوع ویروس کرونا با چالش‌های زیادی مواجه بود و در نهایت سری محصولات آیفون 12 را با تأخیر یک ماهه آماده عرضه کرد؛ اما حالا گزارش‌ها حاکی از آن است که اپل برای تولید آیفون 13 با این مشکلات مواجه نخواهد بود.

مینگ چی کو تحلیلگر محصولات اپل به تازگی اعلام کرده که شرکت اپل برای تولید و عرضه محصولات خود در سال 2021 میلادی با مشکل قابل‌توجهی مواجه نخواهد بود. در حقیقت اپل برای تولید آیفون 13 و تراشه A15 مشکلی نخواهد داشت و می‌تواند این محصولات را همانند زمان‌بندی گذشته خود در سال 2019 به قبل آماده عرضه کند.

در فرایند معمول، اپل در تابستان فرایند تولید انبوه آیفون‌های خود را آغاز می‌کرد، اما در سال 2020 به خاطر شیوه کرونا اپل مجبور شد تا فرایند تولید را تا سپتامبر به عقب بی اندازد و همین موضوع باعث تأخیر یک ماهه معرفی و عرضه آیفون‌ها نسبت به سال گذشته شد.

اپل تا پیش‌ازاین نیز از طریق گزارش‌های مالی و ایمیل‌های مختلف این موضوع را به سرمایه‌گذاران خود هشدار داده بود؛ اما با این وجود همچنان شرکت اپل با نارضایتی‌های بسیار زیادی در زمینه تأخیر آیفون 12 مواجه شد.

مینگ چی کو اعلام کرده که کارخانه TSMC میزان تولید تراشه‌های A14 را در سال 2020 به 80 درصد کاهش داده بود. اما این تحلیلگر تأکید کرده که اپل در سال 2021 با چنین محدودیتی مواجه نیست و می‌تواند تولید آیفون 13 را همانند سال‌های گذشته در زمان در نظر گرفته‌شده به سرانجام برساند.

آیفون 13 در تابستان سال 2021 آماده تولید انبوه شده و در سپتامبر آماده معرفی و در نهایت عرضه به بازار جهانی خواهد شد و شرکت اپل فرایند کاری عادی خود را از سر خواهد گرفت و محصولات خود را در راس زمان بندی در نظر گرفته شده آماده خواهد کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location