سبد خرید خالی‌ست.
Airpods-max

 تأمین‌کنندگان اپل می‌گویند که بازار خرید ایرپاد مکس برای افزایش فروش به بازارهای کوچک و خاص تقسیم می‌شود.

طبق گزارشی جدید تأمین‌کنندگان اپل بازار خرید ایرپاد مکس را خیلی خاص و کوچک در نظر گرفته و به همین دلیل انتظار فروش بالایی از این محصول ندارند.

بنابر گزارش‌های منتشر شده از Digitimes دو شرکت تولید کننده مستقر در تایوان Compeq و Unitech سازنده کابل‌های فلت منتهی به بورد برای ایرپادها و بوردهای مدار چاپی برای ایرپاد مکس هستند.

بنابر گفته منابع صنعتی، تأمین‌کنندگان PCB بورد مدار چاپی یا الکترونیکی افزایش قابل توجهی برای فروش در بازار خرید ایرپاد مکس پیش بینی نمی‌کنند، زیرا هدفون‌های روی گوش در بخش بازار خاص با قیمت بالاتر قرار می‌گیرند. به عبارتی ایرپاد مکس در بخش Niche Market قرار گرفته است.

این منابع با استناد به آمار Canalys نشان می‌دهند که فروش استریو بی‌سیم در سه ماهه سوم سال 2019 به 45 میلیون جفت رسیده در حالی که فروش هدفون‌های روی گوش در همین بازه زمانی 20 میلیون بوده است.

گزارش‌های منتشر شده حاکی از این است که برندهای JBL، sony و Bose به لحاظ سهم بازار هدفون‌های روی گوش در گروه پیشگامان قرار دارند. نکته حائز اهمیت این است که هر سه مدل هدفون با قیمتی به مراتب کمتر از قیمت هدف گذاری شده اپل برای ایرپاد مکس یعنی 549 دلار ارائه می‌شوند.

با وجود قیمت بالای ایرپاد مکس،عرضه آن در روز رونمایی آغاز شده و فروش آن به سرعت افزایش یافته، ضمن اینکه تا ماه مارس 2021 در همه رنگ‌ها قابل سفارش است.

قابل ذکر است که ایرپاد مکس با فناوری حذف نویز(Noise Cancelling) ساخته‌شده و با قابلیت صوتی فوق‌العاده به عنوان یک ایرپاد رده بالا محسوب می‌شود. زیرا درایور 40 میلی متری در آن استفاده شده که موجب افزایش وضوح صوت می‌شود و در هر کاپ آن یک تراشه H1 به کار رفته که این تراشه به همراه طراحی آکوستیک و قابلیت‌های نرم افزاری موجب افزایش کیفیت صدا می‌شود.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location