سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

کمپانی روسی کاویارکه به خلق قاب‌های عجیب و گران قیمت برای آیفون‌ها معروف است، اخیرا از یک قاب سفارشی کلاسیک برای آیفون 12 پرو رونمایی کرده که قطعه‌ای از مدار Apple I اصلی را در ساخت آن استفاده کرده است.

قطعه اصلی کامپیوتر قدیمی Apple I در آیفون 12 پرو تحت برند کاویار با قیمت 10 هزار دلار و با تعداد محدود تولید شده است.

طراحی قاب کلاسیک آیفون 12 پرو به سبک Apple I اصلی بوده که اولین کامپیوتر ساخته شده توسط اپل است. قسمت پشتی قاب سفارشی از چوب ساخته شده که بسیار شبیه به Apple I است و شامل یک مانیتور مینیاتوری از جنس تیتانیوم براق و دکمه‌های کیبورد است. حروف حک شده روی آن و یک قطعه مداری خاص به سبک مدل اصلی است.

تایید شده که از مدل Apple I فقط 63 کامپیوتر موجود بوده و قیمت آنها در حراجی حدود 400 هزار دلار تخمین زده شده است. کاویار از قطعات یکی از این کامپیوترها برای استفاده در قاب کلاسیک جدید آیفون 12 پرو استفاده کرده است.

اپل وان در سال 1976 توسط استیو وازنیک یکی از موسسین اپل طراحی و کاملا با دست ساخته شد. این کامپیوتر بسیار منحصر به فرد بوده و شبیه هیچ‌یک از دستگاه‌های فروخته شده آن زمان نبود. کاربران برای استفاده از آن به یک صفحه کلید و تلوزیون نیاز داشتند.

مهمترین دلیل کمیاب بودن این کامپیوترها این است که کاربران Apple I خود را با Apple II معامله کرده و سپس توسط اپل تخریب شدند.

تا به حال 9 عدد از این مدل قاب کلاسیک برای آیفون 12 پرو ساخته شده و گزینه‌های مختلفی برای آیفون 12پرو مکس موجود است. قیمت‌ها از 9990 دلار برای مدل اصلی شروع می‌شود.

شرکت کاویار قاب کلاسیک آیفون 12 پرو سفارشی را به سبک آیفون 4 و قطعه‌ای از یقه اسکی معروف استیو جابز که در لوگوی اپل هم تعبیه شده، عرضه کرده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location