سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

اخیراً شرکت ادوبی سازنده نرم‌افزارهای ویرایش فایل‌های چندرسانه‌ای، نسخه ARM از لایت روم را برای مک‌های مبتنی بر پردازنده‌های اپل سیلیکون و کامپیوترهای ARM مجهز به سیستم عامل ویندوز ارائه داده است.

ادوبی آخرین نسخه لایت روم را برای سیستم‌های Mac M1 و کامپیوترهای ویندوزی مبتنی بر تراشه‌های سری Qualcomm SQ بومی‌سازی کرده است.

ادوبی به جای عرضه تدریجی نسخه‌های بتا، به یک‌باره نسخه کامل لایت روم را آماده عرضه کرده است و آن را به بخشی از بسته نرم افزاری Creative Suite تبدیل کرده است.

لازم به ذکر است که نسخه ARM لایت روم یک به روز رسانی جدید همراه با قابلیت‌های تازه‌تر است؛ بنابراین طرفداران لایت روم کلاسیک برای انتشار آن باید کمی بیشتر منتظر بمانند.

همچنین آخرین آپدیت لایت روم برای اپل سیلیکون چند هفته بعد از انتشار نسخه بتای فتوشاپ خواهد آمد؛ این نسخه بتا، از Mac M1 و ویندوز مبتنی بر ARM پشتیبانی می‌کند.

از آنجا که نسخه جدید فتوشاپ هنوز در مرحله بتا قرار دارد، بسیاری از ویژگی‌های خود را از دست داده است؛ اما نسخه جدید لایت روم که برای پردازنده اپل سیلیکون ساخته شده، ویژگی‌های قابل انتظار را برای اجرا در دستگاه‌های دسکتاپ حفظ خواهد کرد و تمام ویژگی‌های موجود در آن به ARM منتقل شده است.

ادوبی می‌گوید که قصد دارد انتشار نسخه‌های آینده را با بهینه سازی برای دستگاه‌های مبتنی بر ARM و M1 ادامه دهد؛ بنابراین ممکن است به زودی دیگر برنامه‌های مجموعه Creative Suite با پشتیبانی از ARM منتشر شود.

ادوبی شرکت آمریکایی سازنده نرم‌افزارهای کامپیوتری است که بیشتر در زمینه تولید نرم‌افزارهای طراحی و گرافیک فعال است. Adobe Creative Suite یک بسته نرم افزاری است که برای طراحی گرافیک، ویرایش ویدیو و طراحی وب تولید و منتشر شده است. ادوبی فتوشاپ لایت روم، یک پردازشگر و ویرایشگر عکس است که برای ویندوز و مک او اس منتشر شده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location