سبد خرید خالی‌ست.
Airpods-Max

 بررسی‌ها و مقایسه‌های اخیر نشان داده که وزن ایرپاد مکس 384 گرم است و از اکثر هدفون‌های روگوش از سایر برندها سنگین‌تر است.

کاربرانی که از هدفون‌های روگوشی به صورت مداوم استفاده می‌کنند، حتماً تأثیر وزن آن‌ها روی تجربه کاربری از آن‌ها می‌داند. به خصوص اگر چندساعتی از هدفون استفاده کرده باشند وزن آن روی احساس راحتی فرد تأثیرگذار است.

وزن ایرپاد مکس 384 گرم ( 13.6 اونس) است که بیشتر از وزن معمول محصولات صوتی مشابه به نظر می‌رسد. وب سایت Macrumors لیستی از وزن هدفون‌های روگوشی رده بالای موجود در بازار ارائه کرده است: اطلاعات این لیست به این شرح است:

  • AirPods Max - (384.8 گرم)
  • Audeze LCD-1 –(250 گرم)
  • Beyerdynamic Amiron Wireless –(380 گرم)
  • Bose 700 –(249 گرم)
  • Bose Quiet Comfort 35 II –(310 گرم)
  • Sennheiser PXC 550-II (227 گرم)
  • Sony WH-1000XM4 –(254 گرم)

همان طور که مشاهده می‌شود وزن ایرپاد استودیو سنگین‌تر از بقیه است و حتی در برخی تفاوت وزنی آن خیلی زیاد است. با این حال طراحی ارگونومیک وزن ایرپاد مکس را جبران می‌کند و تجربه خوشایند استفاده از آن را برای کاربر فراهم می‌کند. اپل در طراحی هدبند از بافتنی توری مانندی استفاده کرده که هوا از آن عبور کرده و موجب توزیع وزن برابر و کاهش فشار می‌شود. بالشتک‌های دارای فوم حافظه‌دار موجب راحتی و بهبود کیفیت صدا می‌شود.

اپل توانسته با ایجاد تعادل کافی بین وزن هدبند و بالشتک‌ها، خستگی ناشی از پوشیدن هدفون را به حداقل برساند، تا زمان عرضه آن بی‌پاسخ است. گفتنی است که قیمت ارائه ایرپاد مکس 549 دلار است و هم‌اکنون امکانپیش‌خرید از فروشگاه آنلاین اپل وجود دارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location