سبد خرید خالی‌ست.
iosbatter

 بسیاری از کاربران در انجمن توسعه دهندگان اپل و شبکه اجتماعی Reddit به طوری گسترده گزارش مشکل تخلیه باتری iOS 14.2 را منتشر کرده‌اند.

طولانی‌تر شدن زمان شارژ نسبت به شرایط عادی یکی از نشانه‌های مشکل تخلیه باتری در سیستم عامل iOS 14.2 است. برخی کاربران گزارش کرده‌اند که دستگاه آن‌ها در کمتر از 30 دقیقه بیش از 50 درصد شارژ خود را از دست می‌دهد. همچنین آن‌ها مشاهده کرده‌اند که با چند دقیقه استفاده معمولی از دستگاه، حدود 5 درصد شارژ کم می‌شود.

ظاهراً ریشه مشکل تخلیه باتری در دستگاه‌های با سیستم عامل iOS 14.2 نرم افزاری است؛ زیرا چند کاربر گفته‌اند که باتری قبل از اینکه دچار افت شدید شارژ شود دوام بالایی داشته است. همچنین پس از ری‌استارت دستگاه، با افزایش ناگهانی شارژ باتری مواجه شده‌اند.

آیفون‌هایی که مشکل تخلیه سریع باتری را داشته‌اند شامل آیفون XS، آیفون 7، آیفون 6S و نسل اول آیفون SE هستند. همچنین آیپد پرو عرضه شده در سال 2018 پس از نصب سیستم عامل آیپد او اس 14.2 این مشکل را نشان داده است.

گفتنی است که سیستم عامل iOS 14.2 دوهفته بعد از انتشار iOS 14.1و به عنوان دومین نسخه آپدیت iOS 14 منتشر شد و در اختیار کاربران قرار گرفت.

هنوز گزارشی مبنی بر رفع شدن مشکل تخلیه باتری در نسخه iOS 14.2.1 دیده نشده است. هر چند که برای رفع مشکل مسیج MMS که در دستگاه‌های شنیداری آیفون دیده شده و مشکل قابل توجه پاسخگویی در صفحه نمایش که در آیفون 12 مینی وجود دارد، گزارش‌هایی مشاهده شده است.

سومین نسخه بتای توسعه دهنده و عمومی سیستم عامل آی او اس 14.3 و آیپد او اس 14.3 قبلا منتشر شده که ممکن است مشکل تخلیه باتری در آن رفع شده باشد. گزارش شده که سومین آپدیت مهم در iOS 14 و آیپد او اس 14 پشتیبانی از Apple ProRaw و اصلاحاتی در Home، Health و Weather به همراه دارد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location