سبد خرید خالی‌ست.
FaceTime

اپل با عرضه آپدیت سیستم عامل iOS 14.2 کیفیت تماس فیس تایم از وای فای را افزایش داده است.

ماه گذشته اپل سیستم عامل iOS 14.2 را منتشر کرد که اقدامی برای بهبود کیفیت 1080p تماس فیس تایم در آیفون‌های قدیمی نکرد.

در حالی که اخیرا وب‌سایت MacMagazine اعلام کرده که اپل صفحه مقایسه محصولات خود را برای آیفون 8، X ، XR، XS، SE و آیفون 11 (شامل پرو و پرو مکس) را آپدیت کرده تا نشان دهد که در این محصولات برخلاف گذشته که فقط از کیفیت رزولوشن 720p پشتیبانی می‌شد، کیفیت فول اچ دی تماس فیس تایم از طریق وای فای ارائه شده است.

کیفیت تماس با فیس تایم در تلفن هوشمند اگر از طریق وای فای باشد بعد از آپدیت وضوح بیشتری خواهد داشت.

قابل ذکر است که اگر هر دو طرف آیفون 12 با سیستم ارتباطی مبتنی بر 5G داشته باشند، کیفیت تماس با رزولوشن بیشتر در فیس تایم نشان داده می‌شود.

یکی از کاربران با آیفون 12 مینی در حال تماس تصویری با شخص مقابل که آیفون 8 داشته متوجه تفاوت کیفیت وضوح تصویر شده است. به خصوص وقتی که تماس با فیس تایم از طریق وای فای و سپس اینترنت گوشی همراه مقایسه شده است. به نظر می‌رسد که کیفیت تماس فیس تایم بعد از آپدیت در آیفون 8 خیلی بالاتر بوده است.

این قابلیت از طریق نرم‌افزار فیس تایمفقط روی دستگاه‌های اپل قرار دارد. از نظر اکثر کاربران آیفون این ویژگی بسیار حائز اهمیت است. این برنامه از 2013 به آیفون اضافه شد و در سیستم عامل iOS 8 بهبود داده شد، یعنی کاربر از میزان اینترنت مصرف شده برای تماس خود مطلع می شود.

فیس تایم سیستم ارتباطی تصویری و صوتی شرکت اپل است که از کیفیت بسیار بالایی نسبت به سرویس هایی نظیر واتساپ برخوردار است و میتواند بهترین جایگزین برای کاربرانی باشد که از آیفون‌ها استفاده میکنند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location