سبد خرید خالی‌ست.
App-Store-15

 اپل از توسعه دهندگان دعوت می‌کند که در کسب و کارهای کوچک برنامه جدید را توسعه دهند. این شرکت با کاهش کمیسیون 15 درصدی اپ استور به استارت آپ‌ها کمک می‌کند.

در حال حاضر ثبت نام برای شرکت در برنامه جدید کسب و کارهای کوچک اپ استور باز است. این برنامه برای سرعت بخشیدن به نو‌آوری و کمک به پیشرفت و رونق کسب و کارهای کوچک طراحی شده است. کاهش 15 درصدی حق کمیسیون اپ استور برای برنامه‌های پولی و پرداخت‌های درون برنامه ای ارائه شده است. هدف اصلی از طراحی این برنامه کمک به سرمایه‌گذاری منابع بیشتر در کسب و کارهای کوچک و ادامه ساختن اپلیکیشنهای عالی است.

اکثریت قریب به اتفاق توسعه دهندگان در اپ استور که کالای دیجیتال و خدمات خود را می‌فروشند، واجد شرایط برای ثبت نام در این برنامه هستند و فقط کافی است که یک فرم کوتاه ثبت نام را تکمیل کنند.

توسعه دهندگان فعلی اپ استور در سال 2020 که از همه برنامه‌های خود درآمد 1 میلیون دلاری کسب کرده‌اند و توسعه دهندگانی که به تازگی وارد اپ استورشده‌اند، برای استفاده از برنامه جدید و کاهش کمیسیون اپ استور می‌توانند واجد شرایط شوند.

اگر درآمد توسعه دهنده ای که در این برنامه شرکت می‌کند از آستانه یک میلیون دلار بگذرد نرخ استاندارد کمیسیون اپ استور برای باقی مانده سال اعمال خواهد شد.

در صورتی که درآمد یک توسعه دهنده کمتر از یک میلیون دلار در یک سال تقویمی باشد مجددا واجد شرایط دریافت کمیسیون 15 درصدی برای سال بعد خواهد شد.

برای تعیین درآمد واجد شرایط بودن، توسعه دهندگان باید Associated Developer Accounts را برای خود مشخص کنند.

برای اطمینان از اینکه شرکت کنندگان در این برنامه به عنوان مشاغل کوچک واجد شرایط هستند، باید هنگام ثبت نام تمام حساب‌های Associated Developer یا حساب برنامه توسعه دهنده اپل مربوط به خود را لیست کنند.

گفتنی است که نسل جدیدی از اپلیکیشن‌های پیشگام در اپ استور با سرعت بخشیدن به نوآوری موجب رونق کسب و کارهای کوچک می‌شوند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location