سبد خرید خالی‌ست.
Appstore

اپل این هفته با معرفی 15 اپلیکیشن منتشر شده در طول دوره یک‌ساله، برندگان جایزه اپ استور سال 2020 را معرفی کرد و حالا جوایز برندگان تحویل داده شده است.

این اولین باری است که به برندگان اپ استور جوایز فیزیکی اهدا می‌شود، همچنین برخی توسعه دهندگان طی چند روز گذشته جوایز مربوط به خود را به اشتراک گذاشته‌اند.

توسعه دهندگان Flexibits، Genshin Impact و Share the Meal همه عکس‌های جوایز اپ استور خود را منتشر کرده‌اند. این جایزه از آلومینیوم صد درصد بازیافتی به شکل مربع با لوگوی آیینه‌ای اپ استور است که در جلوی آن قرار دارد و نام برنده هم پشت آن حکاکی شده است.

یکی از برندگان در توییتر خود نوشته که Genshin Impact برنده جایزه بهترین بازی اپ استور در سال 2020 شده است. Paimon توسعه دهنده این بازی در ادامه به دلیل پشتیبانی مداوم شرکت اپل تشکر کرده است.

قابل ذکر است که در کنار اهدای جوایز اپ استور، یک نامه تبریک با امضای تیم کوک مدیر عامل اپل به برندگان ارائه شده است.

مضمون نامه از این قرار است: 

تبریک می‌گویم! اپلیکیشن شما یکی از بهترین‌های سال 2020 است. اپ استور هر سال از اپلیکیشن‌های ویژه‌ و بهبود بهبود دهنده زندگی مردم تجلیل می‌کند. این اپلیکیشنها بالاترین سطح کیفیت، نوآوری و تأثیرگذاری را داشته اند و اپل افتخار دارد که اپلیکیشن شما را به‌عنوان بهترین معرفی می‌کند. از شما تشکر می‌کنیم که موجب تغییر و تحول در دنیا شده‌اید.

علاوه بر برنامه‌هایی که به آنها اشاره شد سایر برندگان امسال اپ استور شامل Wakeout، Zoom، Disco Elysium، Disney +، Dandara Trial of Fear، Endel و Sneaky Sasquatch هستند. لازم به ذکر است که اپل اپلیکیشن‌هایی نظیر Everything Whiteboard، caribu، pokemon Go و Shine را برجسته و ممتاز معرفی کرد.

 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location