سبد خرید خالی‌ست.
POst

اپل در تلاش برای تولید یک استند جدید برای مانیتورهای حرفه‌ای خود است. پتنت جدید، مربوط به اطلاعات استند دوگانه مانیتورهای اپل است که مخصوص نمایشگر حرفه‌ایXDR بوده و دارای طراحی پیچیده برای رفع محدودیت‌های مربوط به استفاده از دستگاه‌های دارای مانیتورهای چندگانه و حرفه‌ای است.

امکانات و بهبودهایی که استند دوگانه مانیتورهای اپل به کاربر ارائه می‌دهد را می‌توان این‌گونه توصیف کرد که راحتی، استحکام و آسودگی بهبودیافته‌ای را برای پشتیبانی و استفاده از نمایشگرهای چندگانه را ارائه می‌دهد. به نظر می‌رسد که در استند اپل از اتصالات متحرک برای یک استند حرفه‌ای استفاده‌شده و آن‌ها را روی نگهدارنده و ریل برای تنظیم افقی قرار می‌دهد.

نکته حائز اهمیت این است که دیدن یک نمای کلی از محصول داخلی در پتنت اپل که به طور ویژه‌ای توسعه یافته غیر عادی به نظر می‌رسد. پتنتهای ثبت شده اپل معمولاً روی یک بعد خاص از محصول متمرکز می‌شود در حالی که عملکرد مکانیکی استند دوگانه نمایشگرهای اپل می‌تواند تحت یک ثبت واحد قرار بگیرد که نشان از زیبایی‌شناسی استند و کامل بودن طراحی آن دارد.

با توجه به طراحی حرفه‌ای استند دوگانه ممکن است در آینده اپل آن را در خرده‌فروشی‌ها عرضه کند یا فقط برای استفاده داخلی این کمپانی آماده عرضه شود.

قابل ذکر است که استند حرفه‌ای اپل برای نمایشگر حرفه‌ای XDR به طور جداگانه فروخته می‌شود. این استند با قیمت 999 دلار آماده عرضه می‌شود که در کنار دو مانیتور حرفه‌ای اپل نزدیک به 9000 دلار قیمت پیدا خواهد کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location