سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-Matte-Black

 شرکت اپل در تلاش است تا یک آیفون تمام مشکی را آماده عرضه به بازار کند. این تلفن هوشمند قرار است با رنگ جدیدی از خانواده سیاه طراحی و آماده عرضه به بازار شود.

اپل در ماه مه 2020 یک پتنت را به ثبت رسانده که اطلاعات آن به تازگی فاش شده است، این پتنت توصیف کرد روشی جدید برای تولید یک دستگاه مبتنی بر سیستم‌عامل آی او اس است که از رنگی جدید از خانواده Matte Black استفاده می‌کند.

در این پتنت توضیح داده شده است که آیفون تمام مشکی باید با بدنه‌ای از آلیاژ ترکیبی ساخته شود. این آلیاژ ترکیبی از آلومینیوم، تیتانیوم و فولاد ضدرنگ ساخته شده است.

این پتنت توضیح می‌دهد که مواد اولیه و روش به دست آوردن این آلیاژ به شکلی خاص و منحصر به فرد است که یک رنگ کامل مشکی مات را ایجاد می‌کند. در این روش از یک لایه آندیزه شده از رنگ مشکی کامل استفاده شده که نور را به طور کامل به خود جذب می‌کند و البته در محیط روشن قابل شناسایی است. این لایه از ذرات رنگ به صورت ریخته گری شده استفاده می‌کند که میزان جذب نور را به حداکثر میرساند.

جذب نور به صورت مستقیم باعث می‌شود تا رنگ به دست آمده به طور کامل مشکی دیده شود و چشم غیرمسلح قادر به تشخیص هیچ رنگی به غیر از مشکی نباشد.

این فرایند قرار است در ساخت دستگاه‌های جدید شرکت اپل مورد استفاده قرار گیرد که شامل آیفون، آیپد و مک بوک‌های جدید می‌شود. آیفون تمام مشکی با رنگی که در حال حاضر آن را Matte Black می‌نامند قرار است به صورت بهینه و کارآمد آماده عرضه در سری تلفن‌های هوشمند آینده شرکت اپل شود.

اپل احتمالاً از سال 2021 فرایند استفاده از این رنگ را در محصولات خود آغاز می‌کند و سلایق بیشتری را به خود جذب خواهد کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location