سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-11

 شرکت اپل تصمیم دارد تا برنامه‌ای جدید را برای فراخوان تعویض نمایشگر آیفون 11 راه‌اندازی کند و به برخی از کاربران این خدمات را به صورت رایگان ارائه دهد.

اپل اعلام کرده که «درصد کمی» از آیفون‌های 11 با مشکل تاچ مواجه هستند که این مشکل باعث شده تا روند کاربری دستگاه‌های آن‌ها با مشکل مواجه شود. در سند مربوط به پشتیبانی اپل آمده است که این خدمات تنها به آن دسته از کاربرانی ارائه می‌شود که آیفون 11 تولیدشده در بازه نوامبر 2019 تا 2020 را خریداری کرده باشند و مشکل تاچ دستگاه آن‌ها دقیقاً ناشی از ساختی باشد که مورد نظر شرکت اپل است.

بر این اساس دستگاه‌های کاربران و مراجعه کنندگان به اپل استورهای رسمی در گام اول بررسی می‌شوند و از صحت تولید آن‌ها در بازه یاد شده در کنار نوع خرابی آن‌ها تائید شود تا اپل به صورت رایگان این خدمات را به کاربران ارائه دهد.

گفتنی است که شرکت اپل این خدمات را تنها در کشورهای خاص آماده عرضه کرده است. بر این اساس تنها کاربرانی که به اپل استورهای رسمی دارای سرویس Apple Care باشند خدمات رایگان را ارائه می‌دهد. گفتنی است که تنها اپل استور واجد شرایط برای ارائه این خدمات در خاورمیانه در کشور امارات قرار دارد و اپل استورهای دیگر در این منطقه جغرافیایی این خدمات را ارائه نمی‌دهند.

شرکت اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک مشکلات مربوط به آیفون 11 را برطرف کند و امکان استفاده طولانی مدت تر از این دستگاه‌ها را برای کاربران فراهم سازد.

اپل این خدمات را احتمالاً به صورت محدود و همراه با مدت زمان مشخصی تضمین ارائه می‌دهد و بر اساس آن تائید کرده که این محصول به صورت رسمی برای کاربران کشورهای خاص ارائه خواهد شد. علاوه بر این اپل تأکید کرده که کاربرانی که به خاطر این مشکل تا پیش‌ازاین هزینه‌ای را به اپل استورهای رسمی پرداخت کرده باشند تا خدمات تعویض نمایشگر را دریافت کنند می‌توانند مبلغ پرداختی را از اپل استورها پس بگیرند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location