سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Chrismass-2021-suprise

 شرکت اپل ممکن است محصول سخت‌افزاری جدیدی را برای پایان سال میلادی آماده عرضه کند؛ چرا که شایعات اخیر حاکی از معرفی محصول جدید اپل برای کریسمس 2021 هستند.

اخیراً یک سند داخلی از اپل لو رفته است که نشان از معرفی محصولی جدید از طرف این شرکت دارد. این سند از بخش AppleCare منتشر شده که انتشار آن سروصدای بسیار زیادی را در میان کاربران و تحلیلگران ایجاد کرده است. در محتوای این سند، شناسه یک محصول سخت‌افزاری جدید منتشر شده که تا پیش از این نامی از آن در هیچ از صفحات فروشگاه رسمی اپل دیده نشده است.

افشای SKU یا همان شناسه محصول جدید باعث شده تا برخی از تحلیلگران بر این باور باشند که شرکت اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک و مشخصاً تا پیش از پایان یافتن سال 2020 و آغاز کریسمس یک محصول جدید را آماده عرضه به بازار کند. علاوه بر این، مشخص بودن این SKU نشان از آن دارد که محصول مرتبط با آن، احتمالاً سخت‌افزاری است و شرکت اپل تصمیم دارد تا بدون برگزاری رویدادی خاص، این محصول را در وب سایت رسمی خود آماده عرضه به کاربران کند.

یکی از موارد دیگری که در این سند فاش شده، به تاریخ و ساعت دقیق معرفی این محصول ناشناس مربوط می‌شود؛ در این سند آمده است که محصول یاد شده در روز سه شنبه، 8 دسامبر 2020 (18 آذر 1399) ساعت 5.30 صبح رونمایی خواهد شد. هر چند که بعید به نظر می‌رسد که اپل ساعت 5.30 دقیقه صبح اقدام به برگزاری رویدادی کند، اما تا پیش از این و مشخصاً در نوامبر سال 2019 میلادی اپل در ساعات بامدادی اقدام به رونمایی از مک بوک 16 اینچ در وب سایت رسمی خود کرده بود.

اکانت توییتری L0vetodream نیز این موضوع را تائید کرده بود که شرکت اپل در جریان کریسمس 2021 اقدام به رونمایی از محصولی جدید می‌کند، این محصولات جدید قرار است از طریق وب سایت رسمی شرکت اپل آماده معرفی و رونمایی شوند که به احتمال زیاد به محصولاتی نظیر ایرپاد استودیو و ایرتگ مربوط هستند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location