سبد خرید خالی‌ست.
Spotify

 اسپاتیفای اخیراً تصمیم به ارائه قابلیت انتشار استوری‌ها برای کاربران گرفته است. این قابلیت که در حال تست و آزمایش است، با انتقادهای زیادی مواجه شده، چرا که بسیاری از کاربران بر این ادعا هستند که استور در اسپاتیفای کاربردی نیست.

بنابر گزارش وب‌سایت Engadget سرویس استریم موزیک اسپاتیفای به طور آزمایشی قابلیت استوری مشابه با اینستاگرام را آماده عرضه به برخی از کاربران خود کرده که قابل پخش در نسخه جدید اپلیکیشن‌ موجود در سیستم‌عامل iOS و اندروید است.

کلیپ‌های ویدیویی در برخی پلی لیست‌های پر درخواست و رسمی مانند پیام‌های کوتاهی از برخی هنرمندان محبوب پخش می‌شود.

استوری اسپاتیفای که به طور آزمایشی در حال عرضه است از طریق یک آیکون در سمت چپ بالای لیست پخش قابل مشاهده خواهد بود. با ضربه زدن روی آیکون، رابط کاربری شبیه اینستاگرام ظاهر می‌شود.

استوری‌ها در سیستم‌عامل‌های شبکه‌های اجتماعی بسیار به چشم می‌خورند. استوری‌ها در اینستاگرام، فیس‌بوک، یوتیوب، لینکداین و اخیراً هم توییتر ظاهر می‌شوند.

البته ایجاد استوری در اسپاتیفای ممکن است کمی عجیب به نظر برسد با این وجود در این سرویس استریم، استوری در حال آزمایش است.

گفتنی است که آزمایش ارائه استوری در اسپاتیفای برای همه کاربران نمایش داده نمی‌شود و فقط در لیست‌های پخش و آلبوم‌های خاصی ظاهر می‌شود. البته گفته شده که این آزمایش به منظور بهبود تجربه کاربری انجام شده است.

در این میان، بسیاری از کاربران اقدام به تمسخر اسپاتیفای به خاطر عرضه این قابلیت کرده‌اند، این موضوع باعث شده تا بسیاری از کاربران عرضه این قابلیت را در سرویس اسپاتیفای بیهوده و غیرقابل استفاده بدانند. با این حال اسپاتیفای تلاش دارد تا با عرضه استوری‌ها از اینستاگرام، فیس‌بوک، یوتیوب و توییتر عقب نماند و امکاناتی ویژه را به کاربران خود ارائه دهد.

اسپاتیفای سرویس پخش محتوای صوتی است که تلاش دارد تا با عرضه امکانات بیشتر سطح بیشتری از انتظارات کاربران را فراهم کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location