سبد خرید خالی‌ست.
Square-enix

شرکت اسکوئر انیکس سیاست دور کاری و کار در خانه را به طور دائم برای اکثر کارمندان خود در ژاپن ادامه میدهد و حتی پس از شیوع کرونا نیز این روند ادامه خواهد یافت.

اسکوئر انیکس، شرکت تولید و توزیع کننده بازی ژاپنی و ادغام دو شرکت اسکوئر و انیکس که استودیوی تولید و ساخت بازی‌های Final Fantasy، Kingdom Hearts و Tomb Raider است. سیاست دورکاری کارمندان این شرکت از اول دسامبر اجرایی خواهد شد و وضعیت کارمندان خود را تحت عنوان «خانگی» یا «دفتر کار» تعیین می‌کند.

اسکوئر انیکس دلایلی برای این تصمیم دارد که شامل ایجاد محیط کار انعطاف پذیر و متنوع و کمک به کارمندان برای دستیابی به تعادل مطلوب در زندگی و کار به منظور افزایش بهره‌ وری است. آنها امیدوار هستند پیاده سازی این سیاست برای سازگاری با موارد پیش بینی نشده آینده موثر خواهد بود.

گرچه کارمندان به دو دسته خانگی و دفتر کار تقسیم شده‌اند؛ اما به نظر می رسد که با محل کار خود سازگار خواهند شد.

عنوان خانگی به معنای حداقل سه روزهفته کار در خانه انجام شود و یا بر عکس در دفتر کار باشد. کارمندان می‌توانند وضعیت خود را در یک ماه تغییر دهند که البته به جایگاه شغلی آنها بستگی دارد زیرا برخی کارمندان باید در دفتر کار کنند.

اسکوئر انیکس اعلام می‌کند که اولین بار روش دورکاری به دلیل همه گیری کووید-19 از ماه فوریه شروع شد که با ساعات کاری نامنظم و کنفرانس‌های آنلاین همراه بود. همچنین پس از بررسی مشخص شد 80 درصد از کارکنان دید مثبتی به دورکاری یا کار در خانهدارند.

گفتنی است این شرکت ژاپنی به لیست شرکت هایی پیوسته که متعهد به ادامه دورکاری کارکنان هستند حتی اگر به دلایل سلامتی نباشد.

جالب است که توئیتر، فیس بوک و مایکروسافت هم سیاست دائمی کار در خانه را البت با برخی تفاوتها برای پرسنل خود اعلام کرده‌اند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location