سبد خرید خالی‌ست.
Apple-watch

 قابلیت نظارت بر سلامت قلب در اپل واچ یک‌بار دیگر توانسته جان یک نفر را نجات بدهد. بنابر گزارش 24 News یک جوان 25 ساله به نام «زکریا زیس» با هشدار اپل واچ خود متوجه ضربان قلب بالا در حال استراحت شد ضربان او 210 ضربان در دقیقه بود و اپل واچ به او هشدار داده بود.

همان طور که در این گزارش توضیح داده شده، زیس به دلیل بیماری ژنتیکی «آتاکسی فردریش» بیشترین زمان عمر خود را از نیمه‌های دبیرستان به بعد در ویلچر به سر می‌برد.

او که حالا از دانشگاه ایالتی اوهایو فارغ‌التحصیل شده در خطر جدی حمله مواجه بود که اپل واچ توانسته جان او را با تشخیص زودهنگام اختلال قلبی نجات دهد.

آتاکسی فردریش بیماری ژنتیکی نادری است که موجب نقص گفتاری، نارسایی قلبی و عصبی و مشکلاتی در راه رفتن، ناهماهنگی و بی‌ثباتی در استقرار بدن می‌شود.

زیس با استفاده از قابلیت تشخیص سلامت قلب در اپل واچ توانست به افزایش ضربان قلب خود هنگام استراحت پی ببرد. در بررسی‌های پزشکی مشخص شد زیس مشکل دهلیز قلب دارد. او گفت که اپل واچ به من می‌گوید که قلبم مشکلی دارد و باید هرچه سریع‌تر مراقبت پزشکی دریافت کنم.

زیس با هشدار اپل واچ خیلی سریع کمک دریافت کرد و حالا ضربان قلب او به حالت طبیعی برگشته و می‌گوید که تا 90 درصد بهبود یافته است.

اپل واچ به کاربر امکان می‌دهد که آستانه هشدار «High Heart Rate» را تعیین کند. بعد از تنظیم اپل واچ، با تشخیص ضربان قلب بالای آستانه‌ در مدت 10 دقیقه عدم فعالیت یک هشدار ارسال می‌کند.

آموزش شخصی سازی هشدار ضربان قلب در اپل واچ

 در ادامه چگونگی تنظیم شخصی سازی هشدار مینیمم و ماکزیمم ضربان قلب در اپل واچ را آموزش می‌دهیم.

  • 1.روی آیفون خود اپلیکیشن اپل واچ را باز کنید.
  • 2.روی گزینه My Watch ضربه بزنید و سپس روی Heart ضربه بزنید.
  • 3.روی High Heart Rate ضربه بزنید سپس یک BPM یا ضربان در دقیقه را انتخاب کنید.
  • 4.روی Low Heart Rate ضربه بزنید و سپس یک BPM انتخاب کنید.

قابل ذکر است که این اولین بار نیست که اپل واچ شرایط غیرمعمول قلب کاربر را تشخیص داده و اعتبار خود را به تائید رسانده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location