سبد خرید خالی‌ست.
M1-Bt

 اخیراً برخی کاربران مشکل اتصال بلوتوث مک را هنگام استفاده از اکسسوری‌‌های بی‌سیم مشاهده و گزارش کرده‌اند.

تعدادی از کاربران M1 Mac با مشکل اتصال بلوتوث در دستگاه جدید خود مواجه شده‌اند که شامل قطع و وصل شدن متناوب لوازم جانبی بی‌سیم و اتصالات بلوتوثی کاملاً غیرکاربردی می‌شود.

برخی کاربران مدل‌های مک بوک ایر M1، مک بوک 13 اینچی M1، مک مینی M1 با سایر لوازم جانبی شرکت‌های دیگر مثل موس بلوتوثی، کیبورد، هدفون همچنین ایرپادها، موس مجیک و کیبوردهای مجیک مشکل اتصال بلوتوث را با مک خود مشاهده کرده‌اند.

گزارش‌هایی از کاربران مک M1 در برخی از وب سایت‌ها و شبکه اجتماعی Reddit ارسال شده که مشکلاتی از این دست را مطرح کرده‌اند. به نظر می‌رسد کاربران مک مینی بیشترین آسیب را دیده‌اند، زیرا اکثر کاربران برای آزاد بودن پورت‌های کامپیوتر خود از لوازم جانبی بی‌سیم استفاده می‌کنند و اغلب با مشکل اتصال بلوتوث به کامپیوتر مک مواجه می‌شوند.

یکی از کاربران با دریافت یک واحد جایگزین از اپل همان مشکل اتصال را گزارش کرده است. کاربر دیگری با استفاده از دانگل Unifying Receiver Bluetooth با موفقیت به اکسسوری لاجیتک متصل شده است. در هر حال نسبت به اینکه مشکل نرم افزاری است یا موضوع عمیق‌تری وجود دارد هنوز توافق نظری به دست نیامده است.

مشخص نیست که این گونه مسائل یا مشکل اتصال بلوتوث به کامپیوترهای مک چه اندازه گسترده هستند؛ اما چنین مشکلی برای مک‌ها تا به حال سابقه نداشته است.

با این وجود چنین مشکلاتی برای افرادی که خیلی به اتصالات بلوتوثی اعتماد دارند و البته منتظر M1 Mac جدید هم هستند مأیوس کننده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location