سبد خرید خالی‌ست.
Shazam

اپل به کاربران جدید سرویس استریم خود، 5 ماه اکانت رایگان اپل موزیک را ارائه می‌دهد. گفتنی است که این پیشنهاد ویژه مربوط به برنامه شناسایی موسیقی شرکت شازم است.

اپل معمولاً به کاربران جدید اکانت رایگان اپل موزیک را به مدت سه ماه ارائه می‌دهد ولی مورد اخیر یکی از بهترین پیشنهادهای ویژه اپل است.

برای دسترسی به این پیشنهاد ویژه اپل، کاربران باید اپلیکیشن شازم را در آیفون یا آیپد خود دانلود کنند سپس با ضربه زدن روی آیکون بزرگ شازم، آهنگی که در محیط در حال پخش است را شناسایی کرد. بعد از شناسایی آهنگ اگر گزینه پخش آهنگ را در اپل موزیک انتخاب شود، امکان پخش موسیقی فراهم خواهد شد.

وقتی روی گزینه پخش آهنگ ضربه زده شود اکانت رایگان 5 ماهه اپل موزیک دیده خواهد. برخی کاربران با باز کردن صفحه نمایش شازم و ضربه زدن روی بنر اپل موزیک موفق به فعال کردن این پیشنهاد ویژه اپل شده‌اند.

اپل این امکان را برای کاربرانی که امکان وارد کردن کارت‌های اعتباری یا نقدی بین‌المللی را در اپل آیدی خود دارند ارائه داده است و به همین دلیل بسیاری از کاربران ایرانی امکان دسترسی به آن را نخواهند داشت.

بنابر اعلامیه‌ای که در صفحه اپ استور شازم منتشر شده پیشنهاد ویژه اپل مبنی بر ارائه اکانت رایگان 5 ماهه در سیستم اپل موزیک از 17 ژانویه سال 2021 آغاز خواهد شد و کاربران در کشورهای انگلستان، ایالات متحده، استرالیا، کانادا و سایر کشورهایی که اپ استور در آن‌ها فعال است، به این اکانت رایگان دسترسی خواهند داشت.

نکته‌ای که اپل به آن اشاره کرده این است که اگر این پیشنهاد ویژه متقاعد کننده نباشد کاربران می‌توانند بدون از دست دادن استفاده از اکانت رایگان 5 ماهه، اشتراک خود در اپل موزیک را لغو کنند. همچنین می‌توانید برنامه شازم را از طریق اپ استور دانلود کنید.

برای لغو اشتراک اپل موزیک می‌توانند این مراحل را دنبال کنید:

  • 1.اپلیکیشن Music را در آیفون یا آیپد راه اندازی کنید یا آیتونز را در کامپیوتر مک یا PC باز کنید.
  • 2.روی تب For You ضربه بزنید سپس روی آیکون account سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. یا Account-> Veiw My Account را در آیتونز انتخاب کنید.
  • 3.در آیفون یا آیپد روی گزینه View Apple ID ضربه بزنید سپس گزینه Subscription را ضربه زده یا روی Manage کلیک کنید و سپس به Subscription در پنجره Account آیتونز بروید.
  • 4.در صفحه نمایش Subscription گزینه Apple Music Membership را انتخاب کنید.
  • 5.در صفحه نمایش بعدی گزینه Cancel Subscription را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location