سبد خرید خالی‌ست.
itunes

اپل طی 72 ساعت گذشته از چندین کاربر گزارش‌هایی مبنی بر مشکل سینک آیکلود را دریافت کرده و حالا اعلام کرده که در حال حاضر مشکل برطرف شده است.

این مشکل باعث شده بود تا بسیاری از مشترکین اپل موزیک قادر به دسترسی به آرشیو موسیقی خودشان نباشند.

آرشیو موسیقی آیکلود به کاربران کامپیوترهای ویندوزی، دستگاه‌های مک و آیفون‌ها اجازه می‌دهد تا با استفاده از قابلیت سینک آیکلود یا بارگذاری مستقیم آهنگ‌هابتوانند آرشیو موسیقی خود را به‌صورت آنلاین ذخیره کنند. این سرویس شامل بخشی از اشتراک اپل موزیک است و به‌عنوان یک سرویس مستقل به نام iTunes Match در دسترس است.

کاربران این سرویس گزارش‌های مداومی طی چند روز گذشته مربوط به مشکل سینک آیکلود از اپل موزیک اعلام کرده بودند که در نهایت باعث شد تا تیم پشتیبانی اپل این مشکل را برطرف کند.

به طور کلی این مشکل هنگام سینک شدن آرشیو موسیقی اپل در برنامه Music سیستم عامل مک او اس یا آیتونز در سیستم عامل ویندوز رخ می‌دهد. کاربرانی که با مشکل سینک آیکلود مواجه شده‌اند پیامی با این محتوا را دریافت کردند: « نتایج محتوا در حال حاضر نمی‌تواند آپدیت شود. اتصال شبکه قطع شده است.»

علیرغم اینکه سایر سیستم‌ها در شبکه محلی خوب کار می‌کردند، اما این پیغام ظاهر شده و کاربران تحت تأثیر این مشکل نمی‌توانستند لیست پخش خود را با موسیقی در دستگاه‌های Mac، PC و iOS سینک کنند. کاربران گزارش داده‌اند حتی خروج و ورود مجدد از حساب کاربری یا حتی ریستارت کردن حتی نصب مجدد مک او اس هیچ تأثیری روی رفع مشکل نداشت.

نکته حائز اهمیت این است که در صفحه وضعیت سیستم اپل در ارتباط با سرور آیکلود، اپل موزیک یا سرویس‌هایی که قبلاً زیر مجموعه آیتونز بوده‌اند، هیچ مشکلی دیده نشد. همچنین گفته شده کارکنان بخش پشتیبانی اپل قادر به ایجاد این مشکل هستند.

به هر حال نشانه‌ها حاکی از این است که اپل این مشکل را برطرف کرده است و در حال حاضر کاربران می‌توانند از قابلیت سینک آیکلود به‌راحتی استفاده کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location