سبد خرید خالی‌ست.
تصاویر احتمالی از مک بوک ایر 12 اینچی
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

سایت چینی iFanr دیروز تصاویری را منتشر کرد که مدعی بود محصول جدید اپل یعنی مک بوک ایر 12 اینچی با صفحه رتینا است. پیش از این نیز گزارش شده بود که اپل به شرکت Quanta Computer سفارش ساخت این محصول را داده است و احتمالا در سه ماهه نخست سال آماده عرضه خواهد شد.

در نخستین عکس این محصول بر روی مک بوک ایر 13 اینچی که در حال حاضر تولید می‌شود قرار گرفته و اندازه آنها با هم مقایسه شده است.

m-air.jpg

در تصویر بعدی این محصول جدید با آیپد ایر 2 مقایسه شده است. در صورت صحت این محصول، مک بوک ایر جدید تنها مقداری از آیپد ایر 2 ضخیم تر است. تبلت اپل 6.1 میلی متر ضخامت دارد.

 

m-air-side-to-side.jpgیکی از تغییرات مشاهده شده لوگوی پشت محصول است که بر خلاف نسخه های موجود مک بوک ایر دارای لوگوی تیره و برجسته است که مشابه لوگوی موجود در آیپد ایر است و از دید سایت چینی دیلیل این تغییر صخامت فوق باریک این مک بوک ایر است. پیش از این شایعه شده بود که لوگوی موجود در محصولات 2015 اپل بصورت لیزری طراحی شده و حالتی سه بعدی و درخشندگی دارند.

در این گزارش عنوان شده است که این محصول دارای صفحه رتینا با وضوح تصویر 1440*2304 و دارای پردازشگر Broadwell اینتل است که چندی پیش در نمایشگاه CES 2015 معرفی شد.

sibname

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location