سبد خرید خالی‌ست.
Hompod-mini

 اپل برای تعطیلات پایان سال تبلیغ هوم پاد مینی را به طرز خاص و جالبی ارائه کرده است.

این تبلیغ به سرعت در یوتیوب محبوب شده و با عنوان «جادوی مینی» معرفی شده است.

ویژگی جالب تبلیغ هوم پاد مینی که توجه‌ها را به خود جلب کرده مربوط به نشان دادن قابلیت‌های هوم پاد و اینکه با پخش موسیقی چطور موجب بهبود روحیه یک فرد غمگین می‌شود.

در این تبلیغ یک خواننده زن رپ آمریکایی در حالی که غمگین است وارد منزل خود می‌شود؛ اما به محض روشن کردن هوم پاد مینی و پخش موسیقی از این جعبه کوچک خوش رنگ و البته در کنار نسخه کوچک خودش، به سرعت تغییر روحیه داده و حال خوبی پیدا می‌کند.

اپل می‌گوید با هوم پاد مینی تعطیلات پایان سال خود را تغییر دهید، اندکی شاد بودن مهم‌ترین تمرکز اپل در این ویدیوی تبلیغاتی است که حتی هوم پاد با سایز کامل و ایرپادهای پرو هم با سایز کوچک‌تر نشان داده می‌شوند. 

 قابل ذکر است که هوم پاد مینی هم‌زمان با آیفون 12 معرفی شده است. اسپیکر هوشمند جدید اپل باقابلیت‌های شگفت انگیز ولی در سایز خیلی کوچک و قیمت مناسب ارائه شده است. نکته جالب توجه در مورد هوم پاد مینی اندازه کوچک آن است که باقابلیت‌های کامل هوم پاد تولید شده است.

ویژگی جالب دیگر هوم پاد مینی که در این تبلیغ هم به‌خوبی به آن اشاره شده این است که وقتی این خواننده «Hey Siri» را می‌گوید، هوم پاد روشن شده و شروع به پخش موزیک می‌کند. صفحه نمایش رنگی بالای هوم پاد مجهز به سیری است.

اپل با ارائه این ویدیوی تبلیغات حس خوب داشتن یک کوچولوی جذاب و شاد کننده را به مخاطبین منتقل می‌کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location