سبد خرید خالی‌ست.
Qutm

 شرکت اپل از مدیران فاکس کان درخواست کرده تا بخشی از خط تولید مک بوک را به ویتنام انتقال دهند.

خبرگزاری رویترز به نقل از برخی منابع آگاه که نامی از آن‌ها نبرده، اعلام کرده که شرکت اپل بابت تنش‌های مالی اخیر میان آمریکا و چین از فاکس کان درخواست کرده تا برخی از خط تولید مک بوک و آیپد را به ویتنام انتقال دهد. فاکس کان قرار است آن دسته از محصولاتی که اپل تصمیم به فروش در خاک آمریکا دارد را به‌طور کامل در خارج از چین تولید کند.

در این گزارش آمده که فاکس کان یک خط تولید و اسمبل آیپد و مک بوک را در استان « باک گیانگ» ویتنام راه اندازی کند. این خط تولید از نیمه ابتدایی سال 2021 آماده راه اندازی و بهره برداری است. این خط تولید برخی از مک بوک‌ها و آیپدها را که تا پیش از این فقط در چین تولید می‌شدند، آماده ساخت می‌کند.

منابع خبری تأکید کرده‌اند که درخواست راه اندازی این خط تولید توسط شرکت اپل به فاکس کان ارائه شده است و این شرکت از نظر تولید محصولات خود در خاک چین با چالش‌های مختلف مواجه شده است. اپل در حال حاضر محصولاتی نظیر ایرپاد و ایرپاد پرو را در ویتنام تولید می‌کند و به‌طور کامل تولید آن‌ها را از چین خارج کرده است.

با این حال به نظر می‌رسد که شرکت اپل باوجود تغییر رئیس جمهور آمریکا نیز همچنان با چالش‌های ویژه مربوط به تولید محصولات در چین مواجه باشند. این موضوع در نهایت باعث می‌شود تا میزان تولیدات اپل و بسیاری از شرکت‌های آمریکایی در چین کاهش پیدا کند.

دولت آمریکا به دنبال کاهش سطح تولیدات محصولات این کشور در خاک چین است و همین موضوع باعث شده تا چالش‌های ویژه‌ای برای شرکت اپل و برخی دیگر از کمپانی‌های آمریکایی به وجود آید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location