سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 پاول دوروف کار آفرین جوان روسی و بنیان‌گذار تلگرام با مقایسه آیفون 12 و آیفون 5 با لحنی شدید از فناوری اپل انتقاد کرده و اعلام کرده که اپل از زمان استیو جابز تا به امروز هیچ تغییری نکرده است.

پاول دوروف در کانال رسمی خود، آیفون 12 پرو را به شدت مورد انتقاد قرار داد و آن را « قطعه سخت افزاری فوق‌العاده زمخت و از مد افتاده» توصیف کرده است.

او گفته این مدل آیفون جدید ابتدایی و فاقد نوآوری است. زیرا دارای همان حاشیه‌های پهن و یک «ناچ» بزرگ است که فاصله خیلی کمی بین بدنه و صفحه نمایش ایجاد کرده، و احساس کلی و قدیمی از یک دستگاه را القا می‌کند. 

به تازگی آیفون 12 پرو را تست کردم. عجب قطعه سخت افزاری زمخت و از مد افتاده‌ای است! به نظر می‌رسد نسخه‌ بزرگ شده آیفون 5 سال 2012 است، اما ظاهر زشت و سه دوربین با سه ارتفاع متفاوت از آن بیرون زده است. ناچ ناشیانه و صفحه نمایش بدون حاشیه که حسی قدیمی را القا می‌کند.

9 سال بعد از مرگ استیو جابز شرکت همچنان برمبنای فناوری ارائه شده توسط او و بدون هیچ خلاقیتی پیش می‌رود. جای تعجب نیست که فروش آیفون از اوایل امسال 21% کاهش یافته است. اگر این روند ادامه پیدا کند طی 7 تا 10 سال آینده سهم اپل از بازار جهانی بسیار ناچیز خواهد شد.

دوروف بارها با اپل بر سر انتشار تلگرام در اپ استور اختلاف داشته است و همین مسئله را می‌توان یکی از عوامل انتقاد شدید دوروف به محصول جدید شرکت اپل دانست. با این حال شرکت اپل تا به امروز اعلام کرده که تلفن هوشمندش بهترین میزان رضایت مشتری را داشته است و توانسته سهم بیشتری از بازار تلفن‌های هوشمند را از آن خود کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location