سبد خرید خالی‌ست.
Pegatron

 مدیران پگاترون تصمیم به افتتاح کارخانه‌ای جدید در هند گرفته‌اند که احتمالاً روی تولید آیفون‌های جدید متمرکز خواهد بود.

گزارش شده که کارخانه پگاترون که وظیفه مونتاژ آیفون و برخی دیگر از محصولات اپل را بر عهده دارد، آماده سرمایه گذاری 150 میلیون دلاری در هند است.

هیئت مدیره پگاترون شریک مونتاژ آیفون پیشنهاد تأسیس کارخانه تولیدی در هند را تصویب کرده است. به نقل از India's Economic Times روزنامه انگلیسی زبان و پر مخاطب هندی، باوجود سرمایه گذاری خیلی بالا انتظار می‌رود که کارخانه تولید آیفون در هند، نیمه دوم سال آینده یا اوایل 2022 تأسیس شود.

قابل ذکر است که پگاترون در جایگاه دوم در لیست مونتاژ کنندگان آیفون، بعد از فاکس کان قرار می‌گیرد. پگاترون گفته که درخواست ساخت این شعبه از زیرمجموعه خود را در ماه جولای در هند ثبت کرده است؛ ولی به دلیل بحران کرونا بازدید مدیران از منطقه تأسیس این شعبه در هند به تعویق افتاده است. این اولین بار است که شعبه دیگری از پگاترون در کشور دیگری غیر از چین تأسیس خواهد شد و احتمالاً نیز روی تولید آیفون متمرکز خواهد بود.

پگاترون همانند فاکس کان و ویسترون تصمیم دارد تا طرح تشویقی دولت هند برای ایجاد اشتغال و تأسیس شعبه‌های محلی بپیوندد و به همین دلیل نیز محصولات اپل را در خاک هند تولید کند.

نکته حائز اهمیت این است که اخیراً به دلیل رفتار خشونت آمیز پگاترون با کارگران دانشجو در کارخانه‌های آن در چین، اپل رابطه ضعیف‌تری نسبت به گذشته با این شرکت پیدا کرده است؛ البته این موضوع دلیل برای قطع همکاری کامل پگاترون و اپل نمی‌شود و به همین دلیل نیز پگاترون تصمیم به افتتاح شعبه در هند گرفته است.

اپل همکاری با پگاترون را به دلیل همین تخلف به حالت تعلیق درآورده است. گفتنی است که اپل اجازه نمی‌دهد تا تولید آیفون تحت تأثیر این موضوع قرار بگیرد و از طرفی ممکن است پگاترون تولید آیفون را از دست بدهد و در ردیف Luxshare قرار بگیرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location