سبد خرید خالی‌ست.
Waze

 توسعه دهندگان اپلیکیشن مسیریابی ویز تصمیم گرفته‌اند تاامکان اتصال ویز را به این اپلیکیشن بیاورند. تست کنندگان بتای این اپلیکیشن، امکان اتصال ویز به کارپلی را نیز تائید کرده‌اند.

بسیاری از کاربران ویز که از نسخه‌های بتا استفاده می‌کنند، گزارش داده‌اند که در زمان اتصال آیفون به کارپلی توانسته‌اند محتوای مسیریابی ویز را روی تلفن هوشمند خود ببیند. این امکان زمانی به کاربران ارائه شده که شرکت اپل مدت‌ها است که سیستم عامل آی او اس را آماده استفاده از این قابلیت توسط اپلیکیشن‌های شخص ثالث کرده بود.

اپلیکیشن‌های شخص ثالث از زمان عرضه آی او اس 13 می‌توانند نقشه در حال نمایش در کار پلی را در دست بگیرند و به‌جای اپل مپ امکان استفاده را داشته باشند.

تا پیش از این اپل محدودیت‌های ویژه‌ای را برای اجرای نقشه روی کارپلی در نظر گرفته بود و کاربران را فقط به استفاده از اپل مپس تشویق می‌کرد. اما رفع محدودیت‌ها باعث شد تا سرویس‌هایی نظیر گوگل مپ نیز بتوانند از طریق کارپلی به کاربران خدمات خود را به کاربران ارائه دهند.

حال کاربران و توسعه دهندگان ویز نیز پس از گذشت بیش از یک سال از رفع این محدودیت‌ها تصمیم به ارائه امکاناتی مشابه به کاربران گرفته‌اند.

کارپلی ابزار ارتباطی اپل برای آیفون‌ها است تا امکان پخش محتوای تصویری و صوتی را در سیستم‌های رسانه‌ای اتومبیل داشته باشند. این اپلیکیشن امکان اجرای اپل موزیک، مسیریاب‌ها، پادکست‌ها و سرویس‌های صوتی را در اتومبیل‌های پشتیبانی خواهد داشت. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location