سبد خرید خالی‌ست.
iPad

یکی از مدیران اپل متهم به ارائه تعدادی آیپد به عنوان رشوه به مقامات محلی سانتا کلارا و تهدید کارکنان به مرگ شده است.

Thomas Moyer مدیر بخش حراست شرکت اپل متهم شده که تعداد آیپد به ارزش 70 هزار دلار را برای حمل غیرمجاز سلاح به مقامات سانتاکلارا داده است. هیئت منصفه دادگاه عالی کالیفرنیا در حال بررسی این اتهام است و به زودی نتیجه این موضوع را مشخص می‌کند.

مویر متهم است که 200 آیپد با ارزش حدودی 70 هزار دلار را به عنوان رشوه به کاپیتان «جیمز جنسن»، کلانتر منطقه سانتا کلارا واقع در کالیفرنیا داده تا از جرمی که تعدادی از اعضای تیم حراستی مقر اصلی اپل به خاطر حمل چهار سلاح بدون مجوزِ مرتکب شده‌اند چشم پوشی کند.

پرونده حمل سلاح غیرقانونی توسط کارکنان اپل دو سال پیش افتتاح شد که در آن مشخص شده که تعدادی از کسانی که برای تیم حراست و امنیت دفاتر اپل کار می‌کنند، سلاح‌های غیرقانونی را حمل کرده‌اند. مشکل اصلی از آنجایی شروع شده که هیچ یک از این افراد مجوزهای لازم برای حمل را نداشتند و کلانتر منطقه سانتا کلارا تصمیم به اجرای اقدامات قانونی علیه آن‌ها گرفته بود.

وکیل توماس مویر اعلام کرده که موکلش هیچ کار اشتباهی انجام نداده و صرفاً این 200 آیپد را به عنوان وثیقه در اختیار کلانتر این منطقه قرار داده است. وکیل مویر همچنین ادعا کرده متهم، صرفاً از قدرت قانونی خود برای ارائه این آیپدها به عنوان وثیقه استفاده کرده و تا به امروز نیز هیچ سابقه‌ای مبنی بر انجام کارهای غیرقانونی نداشته است.

بر اساس گزارش خبرگزاری بلومبرگ، مویر نزدیک به 15 سال است که مدیر بخش حراست و امنیت بین‌المللی شرکت اپل بوده است و در نوامبر سال 2018 از این شرکت جدا شده است. بلومبرگ ادعا می‌کند که به نامه‌ای دسترسی پیدا کرده که توسط مویر نوشته شده است. در این نامه، مویر پس از جدایی از اپل به مدیران این شرکت در مورد درز کردن اطلاعات و جزئیات مربوط به این پرونده رشوه هشدار داده است و به‌صورت ضمنی درزمینهٔ به خطر انداختن جان کارکنان رده بالای اپل نیز تهدیدهایی را مطرح کرده است.

گفتنی است که اپل هنوز در مورد این پرونده و اطلاعات منتشر شده هیچ واکنشی نشان نداده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location