سبد خرید خالی‌ست.
macos-big-sur

اپل اخیراً برای رفع مشکل مک M1 پیشنهادهای مختلفی را ارائه داد تا کاربران بتوانند به صورت عادی اقدام به نصب سیستم عامل در دستگاه‌های خود کنند.

برخی کاربران که مک جدید M1 اپل سیلیکون را خریداری کرده‌اند متوجه مشکل در فرایند نصب سیستم عامل شده‌اند. این مشکل هنگام ریستور کامپیوتر و به روز رسانی، باعث غیرفعال شدن دستگاه شده و در نهایت پیام ارور را به کار نشان می‌دهد.

مدت کوتاهی بعد از عرضه مک‌های M1 جدید اپل، گزارش‌هایی از طرف کاربران ارسال شد که هنگام ریستور و نصب macOS روی کامپیوتر با خطای نصب مواجه شدند و منجر به غیرفعال شدن مک می‌شد.

ترجمه پیام خطای ارسال شده به این شرح است: 

خطایی در هنگام آماده سازی آپدیت رخ داده است. آپدیت نرم افزاری به طور موفقیت آمیز نصب نشده است. لطفاً دوباره امتحان کنید. 

اواخر هفته گذشته، اپل دستورالعملی برای رفع مشکل مک فراهم کرد و در اختیار کاربرانی که آن مشکل را تجربه کرده‌ بودند قرار داد. به نظر می‌رسد مشکل زمانی ایجاد شده که کاربر قبل از ارتقا به مک او اس بیگ سور 11.0.1، مک خود را Clean install کند

کاربرانی که مک با تراشه M1 اپلرا قبل از به روز رسانی به مک او اس بیگ سور 11.0.1 پاک کرده باشند، ممکن است نتوانند نسخه جدید سیستم عامل را از طریق بخش macOS Recovery نصب کنند. پیامی که ارسال می‌شود ممکن است به صورت مداوم نشان داده شود.

لازم به ذکر است همان طور که انتظار می‌رود کاربران به احتمال زیاد می‌توانند هنگام نصب مجدد سیستم عامل از ابزار macOS Recovery استفاده کنند. با این حال اگر این مشکل هنوز برطرف نشده، باید به صفحه ساپورت اپل برای استفاده از دستورهای ترمینال مراجعه کرده و فرمان‌های خطی را به دستگاه وارد کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location