سبد خرید خالی‌ست.
iFixit-iphone-12-pro-max

وب سایت iFixit در بررسی‌های خود اعلام کرده که باتری آیفون 12 پرو مکس به خاطر بزرگ‌تر بودن، طراحی L شکل دارد و ظاهر آن متفاوت‌تر از باتری آیفون‌های دیگر سال 2020 است. همچنین دوربین آیفون 12 پرو مکس شگفت‌انگیزترین قطعه در این تلفن هوشمند است.

در این بررسی‌ها مشخص شده که باتری بزرگ‌ترین قطعه‌ای است که در آیفون 12 پرو مکس قرار گرفته و به همین دلیل می‌توان از انتظار ذخیره سازی بیشتر از شارژ را داشت. این باتری با ظرفیت 15.04 وات ساعت ساخته شده است. برای درک بیشتر بودن ظرفیت این باتری کافی است به ظرفیت 10.78 وات ساعتی آیفون 12 اشاره کرد که در تست‌ها و بررسی‌های پیشین توانسته رکوردهای نسبتاً مناسبی را از خود به جا بگذارد. 

این وب سایت همچنین تائید کرده قطعات تعبیه شده در دوربین آیفون 12 پرو ابعادی بزرگ‌تر دارد و قدرت بیشتری برای زوم داشته باشد. دوربین آیفون 12 پرو مکس از نظر وب سایت iFixit تأثیربرانگیزترین قطعه‌ای است که در این تلفن هوشمند جای گرفته است. اپلدر طراحی این دوربین از سنسورهای سفارشی خاص استفاده کرده و توانسته سنسورهایی بزرگ‌تر و البته کارآمدتر را برای ثبت تصاویر ویژه به کار بگیرد.

این بررسی‌ها ادعای اپل را تائید کرده و از طریق ثبت تصاویر با پرتوی ایکس نشان داده که سنسور دوربین آیفون 12 پرو تا 47 درصد بزرگ‌تر شده‌اند. این موضوع باعث می‌شود تا نور بیشتری به لنز وارد شود و تصاویر شفاف‌تر و دقیق‌تری از طریق آیفون 12 پرو مکس به ثبت برسد. 

آیفون 12 پرو مکس مجهز به سیستم استبلایز ویژه همراه با مگنت‌هایی خاص است که به صورت مداوم از حرکت‌ها و لرزش‌های مختلف در زمان تصویر برداری جلوگیری می‌کند. طراحی این سیستم مگنتی با تمام سیستم‌های استبلایزی که تا به امروز اپل به کار گرفته متفاوت است.

آیفون 12 پرو مکس به تازگی آماده عرضه شده است و در حال حاضر آماده فروش در بازار ایران نیز هست. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location