سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-Review-Recovered

 اپل برای تعطیلات کریسمس امسال برنامه‌ای خلاقانه را برای اعضای خانواده ارائه خواهد کرد که از 19 نوامبر شروع و تا 31 دسامبر ادامه خواهد داشت.

این شرکت برای تعطیلات کریسمس 2021 برنامه‌های خلاقانه متناسب با شرایط فعلی همه گیری کرونا ارائه می‌دهد که اکثر خانواده‌ها در خانه می‌مانند. همچنین این برنامه‌های سرگرم کننده فقط در دستگاه‌های اپل قابل اجرا هستند، در واقع با یک تیر دو نشان زده است.

اپل برنامه جدیدی با نام «Make Your Holiday» را آماده راه اندازی کرده که به عنوان یک هدیه برای تعطیلات کریسمس در نظر گرفته شده است. هدف از این برنامه این است که کاربران در هر سنی با استفاده از دستگاه‌های اپل خودشان بتوانند هدایای جشن منحصر به فردی را خلق کنند.

به قول اپل این پروژه کمی سرگرمی و خلاقیت در تعطیلات کریسمس امسال اضافه کرده است. این برنامه شامل یک کتاب پروژه 74 صفحه‌ای با دانلود رایگان دارد که به خانواده‌ها و دوستانشان پروژه‌ها و ایده‌های آسان برای به اشتراک گذاری قدردانی، ارائه تفکر و جشن گرفتن را هدیه می‌دهد. بهترین بخش آن برای خانواده‌ها و دوستان است که چه دور باشند چه نزدیک، خلاقیت و ابتکار ایجاد می‌کنند.

کتاب پروژه یک سند Pages است که شامل لینک‌های درون خطی، ایده‌های خلاقانه و دستورالعمل گام به گام برای کاربران ارائه شده است که به ساخت پوستر، پرتره خانوادگی، ژورنال‌های قدردانی و تشکر، روانداز ایموجی، کارت‌های خوشامد گویی و هدیه و سایر موارد کمک می‌کند.

برخی از این پروژه‌ها شامل برنامه‌های بومی اپل است و برخی دیگر دارای نرم افزارهای پیشرفته‌تری مثل Procreate و DoubleTake هستند.

در برنامه تعطیلات کریسمس، اپل با برگزاری جلسات هفتگی مجازی از این ایده‌ها حمایت می‌کند. پروژه از 19 نوامبر شروع شده و تا 31 دسامبر ادامه دارد. خلاقیت‌هایی که اپل ارائه خواهد داد الهام بخش بوده و نکات مربوط به پروژه را توضیح می‌دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location