سبد خرید خالی‌ست.
Xbox-Elit

 کنسول‌های نسل نهم به تازگی آماده عرضه شده‌اند و حالا شرکت اپل و مایکروسافت طی همکاری اخیر خود تصمیم دارند تا پشتیبانی از دسته ایکس باکس سری ایکس در مک را توسعه دهند و امکانات ویژه‌ای را به کاربران ارائه دهند.

تا پیش از این، دسته ایکس باکس سری ایکس از طریق کابل یا ارتباط بلوتوث امکان اتصال به آیفون، آیپد و کامپیوترهای ویندوزی را داشت. اما اجرای بازی‌ها از طریق کامپیوترهای مک و از طریق سیستم عامل macOS با استفاده از دسته ایکس باکس ممکن نیست.

در صفحه پشتیبانی (Support) اپلبه تازگی تأکید شده که کاربران می‌توانند از دسته ایکس باکس سری ایکس برای اجرای بازی‌های مختلف در دستگاه‌های مختلف استفاده کنند. در این بخش تأکید شده که تنها دسته ایکس باکس سری ایکس نسخه ایلایت امکان اجرای بازی‌ها در سیستم عامل‌های شرکت اپل را خواهد داشت.

از طرف دیگر اسناد منتشر شده نشان می‌دهد که دسته ایلایت ایکس باکس سری ایکس برای اجرای بازی‌ها و رابط کاربری قرار است به بازی‌های ارائه شده در اپ استور سازگار شود و در عین حال امکانات بیشتری برای کاربران دستگاه‌های تولید شده توسط اپل ارائه شود.

گفتنی است که در این سند هیچ اشاره‌ای به دسته دوال سنس پلی استیشن 5 نکرده است. در حال حاضر دوال شاک 4 امکان اجرا را روی دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل‌های iOS و iPadOS را که از طریق اپل آرکید ارائه شده را دارند. با این حال به نظر می‌رسد که اجرای بازی‌ها از طریق پلتفرم‌های دیگر مثل اپل تی وی یا مک در اپل آرکید با دسته پلی استیشن 4 یا 5 ممکن نیست و کاربران نمی‌توانند از طریق آن‌ها اقدام به اجرای بازی‌های مختلف کنند.

با توجه به این موضوع، به نظر می‌رسد که کاربران می‌توانند از ای او اس و آیپد او اس 14.3 به بعد از کنترلر ایکس باکس سری ایکس باکس بدون محدودیت استفاده کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location