سبد خرید خالی‌ست.
NIC

اپل اِن آی سی با تمکین از قوانین تصویب شده برای محدودیت‌های کرونایی روند ارسال کالاهای خود را به شکلی تغییر داده که سفارش‌های ثبت شده توسط مشتریان، در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل داده شود. در ادامه، روند کاری اِن آی سی در دوره‌ی اعمال این محدودیت‌ها اعلام خواهد شد. 

ارائه خدمات کاملاً آنلاین و عدم پذیرش فروش حضوری

با توجه به اعمال محدودیت‌های کرونایی، دفتر تهران اپل اِن آی سی امکان پذیرش مشتریان برای ارائه خدمات حضوری را ندارد و در این مدت تمامی خدمات را به صورت آنلاین انجام خواهد داد.

بر این اساس، اپل اِن آی سی در تمامی ساعت تعیین شده به صورت تلفنی و آنلاین پاسخگوی مشتریان و کاربران برای خرید یا ثبت سفارش خواهد بود. همچنین این فروشگاه تمامی سفارش‌های آنلاین را در سریع‌ترین زمان ممکن آماده ارسال خواهد کرد. 

شرایط ارسال کالا در محدودیت‌های کرونایی

 تمامی سفارش‌ها از روز شنبه تا چهارشنبه که پیش از ساعت 16:00 به ثبت برسند، در همان روز ارسال خواهند شد. با توجه به این موضوع، سفارش‌های شهر تهران در همان روز تحویل داده خواهند شد. همچنین سفارش‌هایی که برای شهرستان‌ها در بازه زمانی یاد شده به ثبت برسند، در همان روز ارسال شده و بر اساس موقعیت مکانی و فرایند کاری سیستم‌های ارسالی به دست مشتریان خواهد رسید.

همچنین در روزهای پنجشنبه، تمامی سفارش‌هایی که تا پیش از ساعت 12:00 ظهر به ثبت برسند به همین شیوه تحویل مشتریان خواهند شد. فرایند پردازش برای سفارش‌هایی که خارج از بازه‌های زمانی یاد شده یا روزهای تعطیل به ثبت برسند، در اولین روز کاری انجام داده خواهند شد.

ما امیدواریم تا با ارائه خدمات خود به صورت آنلاین و غیرحضوری، سهمی هر چند کوچک، اما تأثیر گذار در روند شکستن چرخه شیوع کرونا داشته باشیم.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location