سبد خرید خالی‌ست.
1

کامپیوترهای مبتنی بر اپل سیلیکون به تازگی عرضه شده اند حالا مدیران اپل میگویند که این محصولات تحقق رویای استیو جابز برای استقلال این شرکت در ساخت محصولات است.

اخیرا مصاحبه‌‌ای از طرف «Om Malik» نویسنده وب و فناوری و بنیانگذار GigaOM با کریگ فدریگی مدیر بخش توسعه نرم افزاری شرکت اپل انجام شده است. در این مصاحبه کریگ فدریگی رئیس بخش مهندسی نرم افزار اپل، گرگ جزویک رئیس بخش بازاریابی و جانی سروجی رئیس بخش تراشه حضور داشتند و درباره انگیزه‌هایی که برای خلق اپل سیلیکون و تمایز بسیار مشخص این شرکت از سایر رقبا بحث شده است و اینکه چرا مشخصات و ویژگیهای تراشه نامربوط شده است.

«استیو می‌گفت ما کل ابزارها را خودمان خواهیم ساخت. ما تمام قطعات را برای همه محصولات خود از آیپاد، آیفون گرفته تا ساعت را ساخته‌ایم».

گرگ جزویک


جزویک در اینباره توضیح داد که ساختن اپل سیلیکون تحقق رویای استیو جابز برای ساختن دستگاه به صورت کاملا مستقل بود.

در واقع بزرگترین رویای استیو جابز ساختن یک دستگاه به طور کامل توسط اپل بوده است. وقتی که از سروجی درباره چگونگی مشخصات فنی اپل سیلیکون سفارشی سوال شد او خاطر نشان کرد که این قابلیتها صرفا در مورد گیگاهرتز و مگاهرتز نیست بلکه مربوط به امکاناتی است که مشتریان دریافت می‌کنند.

فدریگی با ارائه مثالی درباره اینکه چگونگی مشخصات نمی‌تواند عملکرد واقعی را نشان دهد توضیح داد که به لحاظ معماری چگونه می‌توان چند جریان فیلم 4K یا 8K را همزمان با جلوه‌های خاص پردازش کرد؟ با وجود اینکه متخصصان سعی می‌کنند به این سوال پاسخ دهند ولی با استفاده از مشخصات تراشه نمی‌شود آن را توضیح داد.

او همچنین با دقت شرح داد که یکپارچه کردن سخت افزار و نرم افزار چطور می‌تواند برخی محدودیت‌های ذاتی فیزیکی یک سخت افزار را برطرف کرده و راه حل مناسبی برای مشکلات ارائه دهد.

فدریگی اطمینان داد که روزی می رسد که همه کاربرانی که مک دارند دستگاهشان مجهز به اپل سیلیکون خواهد شد همچنین برتری سیستم‌هایی که در حال حاضر ارائه شده‌اند نسبت به موارد جایگزین را تایید کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location