سبد خرید خالی‌ست.
PS5

شرکت سونی چند روز پس از عرضه کنسول نسل نهمی خود، اولین آپدیت فریم ویر پلی استیشن 5 را آماده عرضه کرده است. این به روز رسانی باعث بهینه سازی روند کارکرد کنسول می‌شود.

این به روز رسانی جدید با شماره 20.02-02.25.00 منتشر شده که هیچ تغییر قابل توجهی را در کاربری و رابط گرافیکی پلی استیشن 5 ایجاد نمی‌کند. این به روز رسانی شامل 900 مگابایت می‌شود که بر اساس ادعای سونی بازدهی و کاربری پلی استیشن 5 را بهینه سازی می‌کند.

سونی این آپدیت فریم ویر پلی استیشن 5 را برای تمامی ریجنن ها شامل آمریکا و کانادا، اروپا و ژاپن انتشار داده است. با این حال این آپدیت ممکن است برای برخی از ریجن ها با تأخیر چند روزه آماده عرضه به کاربران شود.

سونی هیچ توضیحات خاصی را برای دلیل به روز رسانی خود منتشر نکرده است، این موضوع نشان می‌دهد که تغییرات آپدیت جدید تنها به رفع برخی از باگ‌های کاربردی مربوط بوده است و این موضوع تأثیری روی روند کاربری دستگاه‌های تولید شده توسط شرکت اپل نگذاشته است. به احتمال زیادی آپدیت جدید مشکل اسلیپ شدن دستگاه‌ها را برطرف می‌کند و به کاربران امکان استفاده بدون مشکل را به کاربران ارائه می‌دهد.

سونی به تازگی پلی استیشن 5 را آماده عرضه کرده است و حالا تصمیم دارد تا این کنسول بازی را با پیشنهادهای ویژه آماده عرضه به تمامی کاربران در سراسر جهان کند. این کنسول در حال رقابت با ایکس باکس سری ایکس است و به نظر می‌رسد که در آینده نزدیک نیز امکاناتی ویژه را از طریق به روز رسانی‌های مختلف به کاربران ارائه دهد. کاربران توقع دارند در آپدیت بعدی مشکل عدم دسترسی به مرورگر به طور کامل برطرف شود.

این به روز رسانی از طریق بخش Settings قابل دانلود و نصب روی کنسول نصب نهمی شرکت سونی است و میتوان آن را به محض دانلود از اینترنت روی کنسول نصب کرد و دوباره از کنسول استفاده کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location