شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 اپل برای برخی توسعه دهندگان که در آمد کمتر از یک میلیون دلار از اپ استور دارند، کمیسیون اپ استور را تا 15 درصد کاهش می‌دهد.

اپل اعلام کرده که تصمیمی ویژه برای کسب و کارهای کوچک در اپ استور دارد که شامل کاهش کمیسیون اپ استور برای صاحبان کسب و کار و توسعه دهندگان مستقل است. این برنامه از اول ژانویه 2021 برای همه توسعه دهندگانی که درآمد کمتر از 1 میلیون دلار در اپ استور دارند، شروع خواهد شد. اپل حق کمیسیون دریافتی از این کسب و کارها را که 30 درصد بوده به 15 درصد کاهش داده است.

نرخ کمیسیون 15 درصدی اپ استور برای خرید برنامه، خریدهای درون برنامه‌ای و حق اشتراک است. در واقع این کار موجب می‌شود اکثر توسعه دهندگان در اپ استور سود ببرند.

همه توسعه دهندگان که درآمد کمتر از یک میلیون دلار در سال 2020 داشته‌اند یا آن‌هایی که به تازگی به اپ استور ملحق شده‌اند، واجد شرایط برای دریافت این کاهش کمیسیون هستند.

قابل ذکر است که آن دسته از توسعه دهندگان که بیش از 1 میلیون دلار درآمد دارند، یعنی پس از کاهش 30 درصد کمیسیون درآمد آن‌ها بیش از یک میلیون دلار است. این افراد همان نرخ 30 درصد کمیسیون اپ استور را پرداخت می‌کنند.البته افرادی که به این درآمد برسند باید حق کمیسیون را کامل پرداخت کنند.

اپل بعد از اینکه با نهادهای نظارتی از جانب تنظیم کنندگان مقررات ضد انحصاری ایالات متحده مواجه شده بود، در پاسخ به شکایات توسعه دهندگان به این کاهش درصد کمیسیون رضایت داده است. البته گفتنی است که برخی مشاغل و توسعه دهندگان مثل اپیک گیمز شامل این مطلب نخواهند شد.

با وجود اینکه 28 میلیون توسعه دهنده در سراسر دنیا از اپ استور استفاده می‌کنند، اپل استفاده از این برنامه را برای همه آن‌هایی که واجد شرایط هستند قابل دسترسی می‌داند.

اپل انتظار دارد که مشاغل کوچک در اپ استور برنامه‌های تبلیغاتی دیجیتالی بیشتری تولید کنند، از مشاغل جدید حمایت کرده و سرمایه بیشتری برای مشاغل کوچک تأمین کنند تا روی برنامه‌های خود سرمایه گذاری کنند به‌خصوص افرادی که در ایجاد نرم افزارهای ابتکاری برای کاربران اپل کار می‌کنند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...