سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

ریستور کردن مک اپل سیلیکون منجر به خرابی دستگاه می‌شود

برخی مشتریانی که اخیراً مک جدید با پردازنده اپل سیلیکون M1 را خریده‌اند به مشکل خرابی دستگاه در زمان ریستور کردن آن برخورد کرده‌اند. مشکل وقتی نمایان می‌شود که هنگام ریستور کردن مک M1 منجر به غیرفعال شدن و ایجاد خطایی در صفحه نمایش شده که این پیغام را می‌دهد. 

«خطا هنگام به روز رسانی رخ می‌دهد. شخصی‌سازی به روز رسانی با شکست مواجه می‌شود».

"An error occurred preparing the update. Failed to personalize the software update."

در سایت بررسی‌های مربوط به این مشکل حداقل سه موضوع شرح داده شده و نسبت به ریستور کردن مک M1 اپل سیلیکون هشدار داده شده است. یکی از خوانندگان MacRumors به نام RynFlynn مشکل را این‌گونه توصیف می‌کند که مک بوک پرو و مک بوک ایر را دریافت کرده است و چون به هیچ یک از نرم افزارهای موجود نیازی نداشته همیشه سعی کرده که سیستم عامل را بدون مواردی مثل GarageBand «نرم افزار تولید موسیقی و پادکست» و iMovie « نرم افزار تولید ویدیو» ریستور کند.

این کاربر اضافه می‌کند که طی نصب این فرایند خطایی رخ داده که مربوط به شخصی سازی آپدیت سیستم است. بعد از تماس با شرکت اپل به او گفته شده که 75 نفردیگر هم با همین مشکل مواجه شده و تماس گرفته‌اند و فعلاً باید منتظر رفع مشکل بمانند.

در حالی که پشتیبانی اپل به این کاربر راه حل قابل اعتمادی برای رفع مشکل ریستور مک M1 ارائه نداده بود ولی عده‌ای از خوانندگان سایت MacRumors راه حل مناسبی که به نظر می‌رسد مؤثر باشد کشف کرده‌اند.

اپل ممکن است در آینده برای این مشکل راه حلی ارائه دهد اما فعلاً بهتر است که کاربران از ریستور کردن اجتناب کرده و برای کسانیکه با این مشکل مواجه شده‌اند، Apple Configuration راه حل مناسبی به نظر می‌رسد که ارزش امتحان کردن دارد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location