سبد خرید خالی‌ست.
Google-Chrome

 گوگل اخیراً نسخه جدید مرورگر کروم را با سازگاری اپل سیلیکون و برای کامپیوترهای مک مبتنی بر پردازنده جدید منتشر کرده است.

در حالی که مدت زمان کوتاهی از معرفی و عرضه کامپیوترهای مک می‌گذرد و این محصولات در دست مشتریان و کاربران قرار گرفته است، به تازگی گوگل نسخه جدیدی از کروم را برای ماشین‌ها طراحی و توسعه داده است. نسخه بهینه شده کروم اپل سیلیکون با عنوان کروم 87 منتشر شده است.

همان طور که توسط تیم توسعه دهنده کروم در توییتر ذکر شده، عرضه نسخه جدید کروم برای مک‌های اپل سیلیکون با مشکلی مواجه شده و برای مدتی کوتاه عرضه آن‌ها متوقف شده است.

قابل ذکر است که از تاریخ 18 نوامبر نسخه کروم برای مک‌های اپل سیلیکون فعال می‌شود و وقتی که این نسخه جدید کروم قابل دسترسی باشد کاربر می‌تواند با رفتن به صفحه دانلود کروم، آن را در مک اپل سیلیکون دانلود کند. همچنین در این صفحه گزینه‌ای وجود دارد که به دانلود از «مک با تراشه اینتل» و «مک با تراشه اپل» اشاره می‌کند.

ورژن قبلی کروم که برای مک‌های مبتنی بر اینتل طراحی شده بود، برای مک‌های با برنامه Rosetta 2 اجرا خواهد شد اما کاربران مک‌های جدید می‌توانند نسخه اپل سیلیکون مخصوص را دانلود کنند زیرا برای تراشه‌های جدید بهینه‌تر شده و بهتر اجرا خواهد شد.

کسانی که قبلاً نسخه M1 کروم را دانلود کرده‌اند در صورتی که حالا بخواهند استفاده کنند ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند و اپل راه حل مناسبی برای آن در سایت خود دارد.

گفتنی است که کروم 87 که برای اپل سیلیکون منتشر شده پیشرفت‌های قابل توجه سرعت که از طریق مدیریت بهتر منابع ایجاد می‌شود را معرفی می‌کند. این نسخه از برخی فعالیت‌های اضافه کروم پشتیبانی می‌کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location