سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 اپل چندی پیش شارژر Magsafe Duo را رونمایی کرد و آن را به عنوان دستگاهی برای تأمین شارژ آیفون و اپل واچ به طور هم‌زمان معرفی کرده که احتمالاً توانی بیش از 15 وات ندارد.

مارک گورمن گزارشگر خبرگزاری بلومبرگ خاطر نشان کرد که اپل اخیراً توضیحات مربوط به محصولاتش را آپدیت کرده است. اپل با این به‌روز رسانی نشان داده که شارژر Magsafe نمی‌تواند با توان 15 وات کامل شارژ را انجام دهد.

از آنجا که هیچ‌کدام از شارژرهای اصلی مگ سیف و Magsafe Duo با یک آداپتور برق ارائه نمی‌شوند، اما اپل برای تأمین حداکثر توان 15 وات توسط مگ سیف اصلی، توصیه می‌کند که از یک آداپتور برق USB-C با توان 20 وات استفاده شود. نکته حائز اهمیت این است که آیفون 12 مینی با حداکثر توان 12 وات مگ سیف شارژ می‌شود ولی سایر مدل‌های آیفون 12 با توان 15 وات شارژ می‌شوند.

اپل در ابتدا توصیه کرد که شارژر Magsafe Duo با یک آداپتور 20 وات قابل استفاده است. این موضوع منجر به این شد که مشتریان اپل با این سؤال مواجه شوند که آیا توان 15 وات می‌تواند هم‌زمان شارژ آیفون و اپل واچ را تأمین کند.

ظاهراً پاسخ درستی برای سؤال مشتریان پیدا شد. بر طبق آپدیت توضیحات محصول که پیش‌تر به آن اشاره شد، شارژر Magsafe Duo وقتی با یک آداپتور USB-C با توان 20 وات همراه باشد، فقط شارژ با توان 11 وات را تأمین می‌کند. همچنین وقتی با یک آداپتور با توان 27 وات یا USB-C قوی‌تر همراه باشد، می‌تواند شارژ 14 وات را تأمین کند.

قابل ذکر است که سیستم مگ سیف اپل به طور مرتب در حال تنظیم تأمین شارژ برای آیفون است که بر اساس برخی فاکتورها از جمله تولید میزان گرما انجام می‌شود.

بنابراین حتی یک شارژر معمولی هم نمی‌تواند به طور عادی و دائمی شارژ با توان 15 وات را تأمین کند. با وجود این موارد شارژر Magsafe Duo کمتر از حد انتظار مشتریان و کاربران ظاهر خواهد شد.

اپل هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه این شارژر اعلام نکرده ولی قیمت آن را بدون آداپتور 129 دلار در نظر گرفته است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location