سبد خرید خالی‌ست.
2

 شرکت اپل در حال آماده سازی اپل استورهای خود برای توزیع و عرضه کامپیوترهای اپل سیلیکون است و حالا گزارش‌ها حاکی از دزدیده شدن محموله‌ای از کامپیوترهای اپل سیلیکون به ارزش 6.6 میلیون دلار هستند.

بر اساس این گزارش‌ها، این محموله که از طریق کامیون در حال انتقال بود، در جاده‌ای در منطقه «نورث همپشایر» انگلستان دزدیده شده است. این محموله سه شنبه هفته گذشته ساعت 8 شب در جاده ناپدید می‌شود و پلیس همچنان در حال تحقیق و بررسی در مورد آن است. این محموله شامل 48 پالت از محصولات اپل مبتنی بر اپل سیلیکون بوده که سارقین آن را دزدیده‌اند.

روش این سرقت به این صورت بوده که فردی با نفوذ به سیستم امنیت انتقال محموله‌های باری، خود را به عنوان راننده جا زده و کامیون را آماده حمل و نقل کرده است. سارق پس از جابجایی محموله، آن را در مکانی نامشخص به وسیله نقلیه دیگری انتقال داده و کامیون را خارج جاده رها کرده است.

پلیس نورث همپشایر در حال حاضر در حال بررسی و تحقیق در این مورد است و با تعدادی از شاهدها مصاحبه کرده است.

این اولین سرقتی نیست که برای محصولات اپل رخ می‌دهد. در سال 2018 نیز تعداد زیادی از محصولات اپل در اپل استورهای رسمی توسط یک تیم از سارقین ربوده شد. در سال 2017 نیز تعدادی از محموله‌های آیفون X در کشورهای جنوب شرق آسیا و اروپا ربوده شده بود.

مک بوک‌های سرقتی این مجموعه احتمالاً امکان ردیابی پس از اولین روشن شدن و اتصال به اینترنت را دارند، با این حال به دلیل مسائل قانونی ممکن است از طرف شرکت اپل امکان پیگیری آن‌ها وجود نداشته باشد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location